Auto do 45000 Saab Volvo AlafaRomeo Audi

Re: Auto do 45000 Saab Volvo AlafaRomeo Audi

14 Mar 2009, 12:50

Pisałem już dużo wcześniej: "Następna opcja od której zacznij to http://www.forum.alfaholicy.net/ - pisz że szukasz takiego auta. "

Kolejna sprawa www.alfateam.pl Zadzwonić powiedzieć jakie auto do ilu trzeba..

No i codziennie otomoto ze swoim ustawionym filtrem, wersja 120KM jak znajdziesz może iść pod chip tuning (2000 zł) wtedy będziesz miał 150KM - co jest też nie najgorszą opcją, a w chip tuningu moment obrotowy dużo wzrasta..

We Włoszech mój znajomy szukał 2 miesiące i nie znalazł dla mnie Alfy bo nowszych zwyczajnie nikt nie sprzedaje, co najwyżej rozbite bądź trochę walnięte które też się opłaca dla nas polaków brać i zrobić tanio ale.. ja się w to nie bawiłem.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

27 Mar 2009, 22:24

to ja trochę odświerzę temat

A co myslicie na temat AR GT z silnikiem 150KM JTDM ?
Przeglądajac serwisy z używanymi samochodami zauważyłem, że jest ona dostępna w bardzo dobrym wypsażeniu i przystepnej cenie

Pozdrawiam
Artur
artur_ka
Nowicjusz

Miejscowość: Brno

28 Mar 2009, 00:03

Bardzo fajny samochód, bardzo fajny silnik - jak znajdziesz zadbane auto to tylko brać ;). Polecam!
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

28 Mar 2009, 07:55

qki007 napisał(a):Bardzo fajny samochód, bardzo fajny silnik - jak znajdziesz zadbane auto to tylko brać ;). Polecam!

Orientujesz się może jak wygląda sprawa z użytkowaniem i eksploatacją AlfaRomeo GT ? Generalnie chodzi mi o koszty utrzymania w porównaniu z AR 159 z takim samym silnikiem.
Czytałem na necie, ze wytrzymałość zawieszenia nie jest najmocniejszą stroną tego auta i części do niego też nie należą do najtańszych.

Pozdrawiam
artur_ka
Nowicjusz

Miejscowość: Brno

28 Mar 2009, 08:59

mialem okazje sie ostatnio przejechac volvo s80 byl to diesel 2.5 nie wiem jaka ma moc ale nie zdarzyłem okiem mrugnac a na zegarze 160km/h zawieszenie rowniez komfortowe.
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

28 Mar 2009, 10:59

artur_ka napisał(a):
qki007 napisał(a):Bardzo fajny samochód, bardzo fajny silnik - jak znajdziesz zadbane auto to tylko brać ;). Polecam!

Orientujesz się może jak wygląda sprawa z użytkowaniem i eksploatacją AlfaRomeo GT ? Generalnie chodzi mi o koszty utrzymania w porównaniu z AR 159 z takim samym silnikiem.
Czytałem na necie, ze wytrzymałość zawieszenia nie jest najmocniejszą stroną tego auta i części do niego też nie należą do najtańszych.

Pozdrawiam

Nie będę gdybał bo nie miałem żadnego z tych samochodów, mimo że na pewno są bardzo podobne do mojej 156 to odsyłam Cię na forum o którym wcześniej pisałem i napisz do ludzi co mają te samochody to Ci odpowiedzą.

Ceny części nie są drogie jeśli mówimy o aucie tego segmentu, są "normalne". A zawieszenie to kwestia niestety naszych dróg, jak będziesz jechał 150kmph po bulwach i dziurach to niestety padnie szybko, jak będziesz uważał to wytrzyma sporo.. W każdym bądź razie samochód trzyma się drogi i zawieszenie pięknie pracuje.
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      Jaguar