Auto do 5000zł (głównie Civic)

05 Mar 2012, 22:48

Chcę poznać wasze opinię o tym jakie auto powinienem kupić do 5000zł będzie to moje pierwsze auto skłaniam się ku Hondzie Civic V, ale jeszcze nie wybrałem proszę o pomoc jakie auto (a szczególnie posiadaczy Hondy Civic o opinie na temat tego auta). Jeśli chodzi o auto to chodzi mnie żeby było w miarę ekonomiczne osiągów mieć nie musi (żeby te 110km/h pojechało jak czasem gdzieś daleko jadę)
krezus82
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 13 09 1993

05 Mar 2012, 23:08

jeżdżę hondą civic VI i powiem, że jest to niezawodne auto i na prawdę oszczędne. Polecam!
Robus
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 158
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Matiz
Silnik: 0.8i
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

06 Mar 2012, 00:14

Civic VI nie w tych pieniądzach,V gen. jak najbardziej ale niestety większość jest już zmęczona życiem przez młodych gniewnych albo po wiejskich tuningach.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Mar 2012, 00:21

honda civic 5g lubi korozje nawet bardziej jak ople to auto to taka wydmuszka nawet 1.5 90km ma wystarczające osiągi strasznie słabo wypada to auto w wypadkach w tamtym okresie w tej klasie najgorszy wynik w crash test w tej klasie ale ogólnie super wytrzymałe auto nawet tuleje w zawieszenu wytrzymują duże przebiegi jedyna słabość w zawieszeniu to tuleja tył tzw. cukierek nawet droższy mi trzymał krótko bo tylko pół roku ale jeżdże po kiepskich drogach silnik i skrzynia bardzo wytrzymałe bo faktyczne 400 000 a auto dalej było pewne najbardzie wytrzymałe 1.3 żadko się zdaża żeby paliło olej bo pozostałe silniki bywa różnie największy plus auta to zawieszenie trzyma się drogi jak gokard jest sztywne twarde sprężyste wersa hb 3d ma strasznie lekki tył lubi zażucić czasem ,silniki przy umiarkowanej jeździe bardzo oszczędne ale w ostrym bucie potrafi spalić dużo podobnie do dwólitrówek .Za 5 tyś bardzo ciekawe auto to powinna być igiełka ,dająć więcej jak 5000 za to auto to według mnie frajersto przepłacanie
ak83
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 337
Miejscowość: Wejherowo
Prawo jazdy: 01 04 2001
Auto: honda civic Type-r
Silnik: k20a2

06 Mar 2012, 09:44

Ładne vti to nawet 11tyś :) lepiej dopłacic niż szukac okazji, którą i tak bedzie trzeba doprowadzic do ładu... Niestety to auto już swoją młodość ma dawno za sobą szukaj z silnikiem d15d2
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Honda NSX hybrid - 2,6 sek., 581 KM
    Legendarny, najszybszy model Hondy w wielkim stylu powrócił po ponad 10 latach przerwy, debiutując w 2015 roku na Salonie Samochodowym w Genewie. Napędza go hybryda, będąca połączeniem turbodoładowanego silnika 3.5 ...