Auto do 5k najlepiej z gazem.Proszę o pomoc.Pomoże ktoś????

Auto do 5k najlepiej z gazem.Proszę o pomoc.Pomoże ktoś????

16 Lut 2016, 20:12

Witam.Potrzebuję pilnie kupić auto do niedzieli,najlepiej w gazie ale niekoniecznie.Chodzi o to żeby miało jakieś sensowne wyposażenie i było w sedanie..myślałem o hondzie civic,lagunie,scenicu albo passacie b5.Co byście polecili czym przynajmniej rok pojezdzę w miarę i jakieś linki może..liczę na waszą pomoc bo jestem totalnym laikiem w tej kwestii.Mieszkam w Toruniu więc najlepiej jakieś okolice bo żeby obejrzeć do Krakowa się nie wybiorę.3 osobowa rodzina,dorosłe osoby więc super małe auta odpadają.Proszę o pomoc panowie.
miki1970
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 02 1989
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30, lotnisko, drift, 14
      Off-road, Katowice, 41
      Hyundai Veloster
      Chromy w motocyklu