Auto do ślubu

Auto do ślubu

06 Gru 2015, 15:44

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest dokładnie z okazjonalną jazdą własnym samochodem z młodą parą. Czy aby móc robić to legalnie trzeba posiadać licencję ? Jak wygląda sytuacja z odprowadzeniem podatku ? Dodam że nie chcę robić tego zawodowo, czy często - nie posiadam do tego nawet odpowiedniego samochodu. Po prostu mam fajny wystrój z własnego wesela, auto ładnie zaprezentowało się na mojej sesji zdjęciowej i chciałbym wrzucić ogłoszenie na olx dla mieszkańców mojego powiatu. Nie zależy mi na zbijaniu kasy a tylko na przyjemności z jazdy ( opłata za paliwo i kosmetyki ). Ktoś coś więcej wie na ten temat ?
mateusz9986
Aktywny

Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy od: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Auto do ślubu

26 Kwi 2016, 06:59

Nie jestem do końca pewnie, jak to powinno wyglądać, ale o ile się nie mylę, tutaj trzeba będzie mieć chyba zarejestrowaną działalność gospodarczą. Jeżeli faktycznie myślisz o wożeniu Młodych Par do ślubu, poza dodaniem ogłoszenia na lokalnych serwisach, pomyśl również o stronce , gdzie ogłaszają się osoby z różnego rodzaju pojazdami .
Andrzej36
Nowicjusz

Auto: Ford
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    BMW M1 Hommage 2008 BMW M1 Hommage 2008
    Koncept zbudowany w celu uczczenia dwóch protoplastów: BMW M1 (1978) oraz BMW Turbo (1972). BMW M1 Hommage potwierdza zatem przywiązanie marki do historii i demonstruje sposób, w jaki dziedzictwo BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Mazda rim
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive