Auto "mega sportowe" za 1mln zl

22 Sty 2008, 09:16

Ledon jestes idiotą i kretynem frajerzy uwieżyli w auto za 1MIL ty pewnie 1 zł z tego miliona nie widziałeś pisałeś ze jedziesz do włoch ? a ten temat co tu robi : do-5-tysi-vt5875.htm jesteś kompletnym kretynem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a osoby na forum uwieżyły w auto za 1 mil hahahaha zal mi ciebie
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

22 Sty 2008, 11:31

a nie pomyślałeś, że Ledon może sobie jaja robić z marzycieli, którzy udają na tym forum że mają nie-wiadomo-co, albo kupują nie-wiadomo-co, a tak naprawdę to marzą o starym golfie z basowym wydechem? :lol:

tylko dzieci mogłyby uwierzyć w bajkę o 1mln złotych i prezencie na ćwierćwiecze...

Ledon sobie zakpił i tyle, a nazywanie go kretynem jest co najmniej niesmaczne.
4x4
Draakul
Początkujący
 
Posty: 52

22 Sty 2008, 12:31

Draakul napisał(a):a nie pomyślałeś, że Ledon może sobie jaja robić z marzycieli, którzy udają na tym forum że mają nie-wiadomo-co, albo kupują nie-wiadomo-co, a tak naprawdę to marzą o starym golfie z basowym wydechem? :lol:

tylko dzieci mogłyby uwierzyć w bajkę o 1mln złotych i prezencie na ćwierćwiecze...

Ledon sobie zakpił i tyle, a nazywanie go kretynem jest co najmniej niesmaczne.



tak napisałem ze se jaja robi to po mnie pojechali teraz pisze prawde też pewnie pojadą po mnie ale mi to wisi
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

22 Sty 2008, 14:09

Ej ty tumanie dla twoje wiadomości frajerem to możesz być ty i nie obrażaj innych. Chciał sobie zrobić żarty to proszę bardzo niech robi. Może może sobie taki temat dać i zobaczyć co inni napiszą. To jest forum publiczne i może sobie nawet wpisać ze szuka auta do 12 mln zł.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

22 Sty 2008, 14:18

Puchacz napisał(a):Ej ty tumanie dla twoje wiadomości frajerem to możesz być ty i nie obrażaj innych. Chciał sobie zrobić żarty to proszę bardzo niech robi. Może może sobie taki temat dać i zobaczyć co inni napiszą. To jest forum publiczne i może sobie nawet wpisać ze szuka auta do 12 mln zł.


frajerem, idiotą itp. to ty jestes
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

22 Sty 2008, 15:30

co was to obchodzi ?? czy kupuje za 1ln za 999 mln czy za 2tys , forum jest od zadawania pyatn a nie od glupich komentarzy skad wiesz czy auto za 5 tys czy za 15 czy za 30 czy za ... jest dla mnie moze dla babci albo cioci g*wno cie to obchodzi i frajer i idiota jestes ty jak nie chcesz sie udzielac to zamknij pape i idz sobie pograj w need for speda a nie na forum samochodowym pierdoly gadasz
Ledon
Początkujący
 
Posty: 61
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niesprawne hamulce - plaga na polskich drogach
    Instytut Transportu Samochodowego zbadał popularne w Polsce płyny hamulcowe. Wyniki badań są zatrważające. Wiele z nich nie spełnia wymaganych norm. A polscy kierowcy często nie zwracają uwagi na to, co płynie w układach ...

22 Sty 2008, 15:42

dokładnie jak nie masz nic ciekawego do powiedziana to nie pisz, ale chyba twoja inteligencja a raczej jej bark nie pozwala ci na zrozumienie prostych kwestii. Żal ci ciebie i szkoda słów na takich jak ty.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

22 Sty 2008, 18:01

Ja zgadzam sie z kolegą :arrow: dereg ma racje.
Ten temat jak już to powinien byc w dziale ogólnie o samochodach a nie JAKIE AUTO KUPIC ?
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

22 Sty 2008, 18:18

Ledon napisał(a):co was to obchodzi ?? czy kupuje za 1ln za 999 mln czy za 2tys , forum jest od zadawania pyatn a nie od glupich komentarzy skad wiesz czy auto za 5 tys czy za 15 czy za 30 czy za ... jest dla mnie moze dla babci albo cioci g*wno cie to obchodzi i frajer i idiota jestes ty jak nie chcesz sie udzielac to zamknij pape i idz sobie pograj w need for speda a nie na forum samochodowym pierdoly gadasz



dla mnie ma to znaczenie bo nie lubię jak tacy idioci szpanują kasą a tak wogule to ani 1 zł z tego miliona nie widzieli !!!
dareg
Początkujący
 
Posty: 110

22 Sty 2008, 23:46

nie piszcie pierol nie zwiazanych z tematem ktory i tak juz mozna zamknac ...
Ledon
Początkujący
 
Posty: 61

23 Sty 2008, 00:38

A tu to musze się zgodzić z dareg'iem. Ten post, którego linka tu przytoczył daje dużo do myślenia. A jak juz to za taka kase możesz miec wszystko, co tylko chcesz :) nie wierze, ze nie masz swojego typu. Ja bym sobie kupił nie wiem jakiego, ale napewno MERCEDESA :) a drugie byłoby jakieś malutkie np SL AMG :) tak do jazdy z ukochana hehe :D marzenia....
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

23 Sty 2008, 00:40

A co do ferrari to nie wiem czy Ci sie opłaca. Zgubisz podwozie na pierwszej lepszej dziurze w naszych wspaniałych polskich drogach ;/
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam