Auto na codzień do 30 tyś.

Auto na codzień do 30 tyś.

12 Mar 2017, 23:03

Noszę się z zamiarem zmiany auta, na które chcę przeznaczyć 30 tysięcy, ale już ze wszystkim, tak więc maksymalnie pewnie do 27,000 zł.
Coś w benzynie, ewentualnie benzyna + lpg, koniecznie manual, 5 drzwiowe, mały sedan ewentualnie hatchback, (chyba, że znajdzie się coupe które porwie moje serce), kombi odpada, diesle również, niech ma te 120KM minimum i w sumie to byłoby na tyle.
Liczę na propozycję od Was drodzy forumowicze gdyż kompletnie nie mam pojęcia co w tej cenie jest wartego uwagi i spełniającego moje wymagania
taz1k
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 2014
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Renault Clio II
Silnik: 1.2 58KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Auto na codzień do 30 tyś.

12 Mar 2017, 23:12

laguna mk3, volvo s40, lancer, civic viii, możliwe, że znajdziesz jakiegoś focusa mk3
Fajne coupe? peugeot 407
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: służbowe
Silnik: 2.0/170
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

V Camp Jeep PL 2019 - Na szlaku Route 66 V Camp Jeep PL 2019 - "Na szlaku Route 66"
    Camp Jeep PL już po raz piąty zgromadził rzeszę miłośników i użytkowników marki. Miejscem tegorocznych zmagań były Mazury, a baza zlokalizowana była na terenie hotelu Mrągowo Resort&SPA. Swoją obecnością ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

•