Auto na rejestracji SRB, moze być popowodziowe ?

19 Mar 2011, 21:34

pocieszny napisał(a):potem już kaplica przynajmniej ze sterowanie silnika

A co chcialeś sterować....Silnik... Czym.... Pedalem gazu...Chyba ze jeszcze z 1980 r...No moze F125p.... :?: :?: :wink:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

19 Mar 2011, 22:34

łojtam łojtam co ja nie dam rady??
już Ci udowodnie :mrgreen:
dawnymi czasy, kiedy silniki były jeszcze w cenach podobnych do całych samochodów, wpadliśmy na pomysł co by do silnika wołgi zapodać wtrysk :mrgreen: no powiem Ci że chulało jak złe, spalało też jak złe, w końcu pierdutło po przegieliśmy pałę :mrgreen: ale UAZ z wołgą o mocy 180 koni to było coś :wink:
oczywiście wtrysk był elektroniczny ( z golfa) :mrgreen: jak auto wpadało do wody to przez 3 dni nie jeździło, ale to szkopuł :mrgreen: ważnie że mapowanie wtrysku można było sobie ustawić jak się chciało z PCta :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

20 Mar 2011, 13:09

Dokładnie jest z miejscowości Stanowice to auto, wie ktoś czy Stanowice były podtopione ?

[ Dodano: 20 Marzec 2011, 21:13 ]
Auto jest dokładnie zarejestrowane w miejscowości Stanowice 2,5KM od Czerwionki-Leszczyny, zauważyłem prane tapicerki w bagażniku i wszędzie w zakamarkach biały proszek , podobno mu gaśnica w bagażniku wystrzeliła. Dodatkowo jest nowiuteńki alternator i świeci kontrolka od pasa/poduszki mimo ze auto wygląda na bezwypadkowe sprawdzałem szyby i lakier miernikiem.
mikan10
Nowicjusz
 
Posty: 21
Miejscowość: Częstochowa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowe Volvo V40 - pięć gwiazdek w Euro NCAP
    Nowe Volvo V40 otrzymało najwyższy wynik pięciu gwiazdek w teście zderzeniowym Euro NCAP. Wynik ogólny jest najlepszym odnotowanym kiedykolwiek przez instytut – 98% ochrony dorosłych pasażerów i 100% ochrony ...