Auto z gazem niskie spalanie

auto z gazem niskie spalanie

06 Paź 2013, 20:00

Jako ze jestem nowy na forum chciał bym na wstępie przywitać Wszystkich:)
Wiem ze tych tematów było pełno ale jakos tak mam ze do wszystkiego mam indywidualne podejście a poza tym wszystko sie szybko zmienia:)

poszukuje samochodu do 2-3k nim mniej tym lepiej :yes: najlepiej w gazie do codziennego dojazdy do szkoly okolo 30km w jedna strone, nie jestem jakims poszukiwaczem wrazen czy szybkosci, ma byc to moj pierwszy samochod i nie spodziewam sie ze bede mial go dlugo max 3lata pozniej moze isc od razu do zgniatarki:) czy mozecie mi polecic jakis tani oszczedny maly samochodzik? myslalem o Corsie co o tym myslicie?
miluszczk
Obserwowany

Auto: jeszcze nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: auto z gazem niskie spalanie

06 Paź 2013, 20:06

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowcy groźniejsi od piorunów w czasie buży Kierowcy groźniejsi od piorunów w czasie buży
    W czasie burzy wielu kierowców najbardziej obawia się wyładowań elektrycznych, choć tak naprawdę dużo większe zagrożenie stanowią nieprzewidywalne zachowania innych uczestników ruchu oraz kiepska widoczność, ...
    Obiekty pozwalające na wyczynową jazdę samochodem Obiekty pozwalające na wyczynową jazdę samochodem
    Mieszkańcy Warszawy i okolic, którzy odkryli w sobie zacięcie do motorsportu nie powinni martwić się dostępnością obiektów pozwalających na wyczynową jazdę. Takie miejsca znajdziemy zarówno w samym mieście, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus UX (2018)
      asd1
      Dziewczyny, bodypainting i faceci
      Gokart, 4