Auto z LPG do 5 tys - Śląskie

18 Lut 2019, 19:45

Byłem dziś oglądać samochód z tego ogłoszenia. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Generalnie samochód wygląda CAŁKOWICIE inaczej niż na zdjęciach. Wrzucam kilka zdjęć jak ten SYF wygląda.
Rozumiem, że za 5 tysięcy nie mogę oczekiwać cudów. Ale spójrzcie proszę na ogłoszenie, a potem na moje zdjęcia jak te auto wygląda.

- Tylna klapa bagażnika wgnieciona.
- Zderzak tylni jak na zdjęciu, dodatkowo pęknięty, całkowicie porysowany.
- Tylne błotniki oby dwa malowane nie udolnie, coś było robione z nimi.
- Klapa przednia - ruda się zjada.
- Progów tam chyba już nie ma w tym aucie
- Drzwi praktycznie każde ruda, dodatkowo drzwi kierowcy uderzone
- W środku rozlana farba
- Fotel kierowcy rozdarty
- Skrzynia biegów dziwnie lata
NAJLEPSZE! Odpalam samochód, a tam check engine.... no dobra pytam się o co kaman, a on wyskakuje, że tam jest wsadzony INNY SILNIK do tego auta i są jakieś 3 dziwne błędy itd. A w dowodzie rejestracyjnym stary silnik.
Auto śmiem stwierdzić, że nie jest bezwypadkowe bo praktycznie żadna linia samochodu nie była równa.

NIE POLECAM, ODRADZAM!! Na końcu sprzedawca/handlarz się obraził. Bo okazuje się, że kupuje padaki i sprzedaje. A on mi wyskakuje z tekstem PANIE TU 10 K WŁOŻONE A PAN SIĘ CZEPIA O DRZWI, PROGI ITD.

ZDJĘCIA RZECZYWISTE:
https://imgur.com/a/jNPamiF
Klagos
Nowicjusz
 
Posty: 12

18 Lut 2019, 20:44

Podsumowując zardzewialuch co niestety przy nysie jest normą. A jak doszedłeś że silnik jest w dowodzie stary?
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10348
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

18 Lut 2019, 20:59

Rozmawiałem z znajomym co ma primerke. I mi mówił po kolei co sprawdzać itd. No to wsiadam do auta odpalam, a tu ciągle się świeci check engine, no to właściwie nawet nie ruszałem tym samochodem. Wysiadam i mu zaczynam wymieniać co tu jest nie tak itd bo chciał (4900 zł za te auto). No to mówię mu tu maska, klapa, progi, drzwi, każdy błotnik itd. I mówię, że dodatkowo wywala check engine. A on mi z tekstem, ale Pan nie wie dlaczego i ten check będzie tu wywalać zawsze. No to pytam bo grzecznie dlaczego? A on mi odpowiada, że tu był silnik 1.6 i wsadził tutaj 1.8. Bo tamten był zajechany i nie jest ten silnik zmieniony w dowodzie (moc i pojemność nadal była z starego 1.6). Jego uzasadnieniem było bo oc jest tańsze. Nikt mu tego nie klepnął itd. Zdjęcia z aukcji są robione chyba 7 lat temu. Auto nie nadaje się na drogi.

I mówię mu pytałem się przez telefon czy był bity, czy cos robione itd. A on mi przez telefon powiedział, że wszystko ok itd. No to pytam się bo już wkurw, dlaczego w ogłoszeniu nie ma informacji, że tu był inny silnik, a on mi odpowiada bo co on będzie takie rzeczy pisał w ogłoszeniu. Pajac jakich mało.
Klagos
Nowicjusz
 
Posty: 12

18 Lut 2019, 21:33

To dobrze zrobiłeś że odpuściłeś.

Golf ode mnie z miasta ze świeżym gazem ale nie kojarzę auta.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Lut 2019, 21:53

To nie pajac tylko oszust. Kupił denata, reanimacja i do handlu.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10348
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

18 Lut 2019, 21:56

Też nie do końca tak może być,może go mieć faktycznie te 7lat,facet wrzucił lepsze zdjęcia i zachęcający opis a to że w realu auto wygląda zupełnie inaczej to już inna sprawa..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

19 Lut 2019, 12:48

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Co myślicie....?
Klagos
Nowicjusz
 
Posty: 12

19 Lut 2019, 12:56

Komis z mojego miasta,auta na zdjęciach zazwyczaj piękne ładne a niektóre stoją u nich na placu już kilka miesięcy więc coś w tym musi być..
Przebieg też trochę mało wiarygodny patrząc na wytartą kierownicę (u siebie w Cordobie mam 220tysięcy i kierownica podobnie wygląda).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lut 2019, 16:01

Poszukiwań ciąg dalszy, odpuszczam ta astre.

[link do oferty na Olx wygasł] jak uważacie?

Jakieś inne propozycje?
Klagos
Nowicjusz
 
Posty: 12

19 Lut 2019, 21:59

Nie wygląda zle,można obejrzeć.

Tak na szybko:
[link do Sprzedajemy wygasł] - dużo porobione i wygląda na bardzo zadbanego.
[link do Sprzedajemy wygasł] - długi przegląd i opłaty.
[link do Sprzedajemy wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012