Auto z V6 pod maską do 5000 zł. Możliwe?

29 Mar 2015, 14:58

BuShMaN napisał(a):Ogólnie stan średni - początki rdzy na nadkolach,
a ściągał nakładki na progi? Jak nie to lepiej niech ich nie ściąga, same odpadną za jakiś czas jak nie będą miały się na czym trzymać. Podłoge sprawdzał?
BuShMaN napisał(a):wieśniackie zderzaki
Trzeba być idiotą żeby wciskać kit na temat zderzaków, a jeszcze większym żeby w to uwierzyć... O ile tylny rzeczywiście jest od ST200 to przedni był robiony z myślą o NFS... :roll:
BuShMaN napisał(a):uszkodzony zbiornik na płyn chłodniczy
To akurat nie będzie droga inwestycja ale jakim cudem można uszkodzić zbiorniczek.. :roll:
BuShMaN napisał(a):plastiki we wnętrzu ledwo się trzymają
Nie chcę martwić ale jak się ledwo trzymają to były po prostu rozbierane... Pal licho jeśli ktoś grzebał przy liczniku, coś dokładał, czy kombinował bo nie ma np. poduszek i żeby błędu nie wywalało.. Gorzej jak to przerobiony angol..
BuShMaN napisał(a):Do tego problemy z gazem
Porządna instalka do tego silnika to koszt ok 3.5k. Nie zdziwię się jak wsadzili tam 2 generacje.
BuShMaN napisał(a):Aha i jeszcze auto na zimówkach, które nadają się do kosza, bo praktycznie slicki są a bieżnika brak.
To niech teraz zobaczy ile kosztują opony do felg 16, 17 cali. Chyba takie tam siedzą.
BuShMaN napisał(a):Cóż - jego sprawa co kupił.
Będzie płacz, zgrzyt i próby samobójcze.. Chociaż nie.. Miał Alfe, pewnie też po kosztach kupił. Życzę mu bezawaryjności bo na pewno się przyda... Tylko niech nie mówi że Ford zły itd, zresztą przy tym podejściu niech nie powie na żadne auto że jest złe.
BuShMaN napisał(a):Ja osobiście po przejażdżce jestem zadowolony tylko z jednej rzeczy - silnika - świetne odejście, bardzo fajny gang
Żeby ten silnik zajechać to już trzeba być mega ułomem, co nie zmienia faktu że i tak wpakował się w złom. :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
0

29 Mar 2015, 16:07

Koniu napisał(a):Tylko niech nie mówi że Ford zły itd, zresztą przy tym podejściu niech nie powie na żadne auto że jest złe.
fc
Nie licząc gnicia to fordy są okey no może z wyjątkiem TDCI bo to były złomy mowa o tych z foki mk1 czy mondeo mk3 choć nie wiem dlaczego utarło się że ford g...o wort a fiat jego brat skoro oba były dobre i jak zgaduję sieją to właściciele VAG-ów i jakiś tam aut premium typu BMW którzy mają gdzieś tańsze auta i je po prostu gnoją jak i gdzie się da.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
0

29 Mar 2015, 16:59

Po mojemu to lepiej by wyszedł na tym jakby sobie jakiegoś puncioka kupił...
adrianbokser
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 332
Miejscowość: Śląsk
Auto: E32
Silnik: m60b30
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
0

29 Mar 2015, 19:38

Już nie ma co narzekać,kupił to kupił jego problem. Temat zamykam.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...