Automat do 12 000 zł, audi, bmw, wv a może peugeot?

Automat do 12 000 zł, audi, bmw, wv a może peugeot?

24 Lip 2013, 13:47

Witam,
Mój ojciec chce kupić samochód, automatyczna skrzynia biegów ponieważ jest inwalidą, najlepiej diesel do ok. 12 tys,
kompletnie nie znamy się na autach z automatyczną skrzynią, jaka marka ma najlepsze automaty wv, audi, bmw, peugeot a może jakaś inna, które modele są najlepsze, chodzi mi głównie o to żeby nie był awaryjny, wygląd też się liczy, podajcie jakieś propozycje. Pozdro.
konrados12
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...
    Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować? Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować?
    Rodzinna wyprawa na narty może okazać się wspaniałą przygodą. Im więcej śniegu, im nowocześniejsze wyciągi i piękniejsza okolica – tym więcej wspaniałych wspomnień z takiego wyjazdu. By móc jednak korzystać z ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005