Błąd w numerze VIN od 17 lat - jak to wyprostować?

28 Lut 2021, 16:25

Cześć wszystkim!

kupiłem pojazd sprowadzany z niemiec, który ma w dokumentach inny numer VIN niż ten wybity na motocyklu i na jego naklejce. W rzeczywistym numerze VIN jest cyfra "0" natomiast we wszystkich dokumentach litera "C". Błąd w dokumentach pojawił się najprawdopodobniej przy pierwszej rejestracji i przez 17 lat pozytywnie przechodził badania techniczne w Niemczech oraz wszystkie dokumenty są wystawione na błędny numer.

Bardzo proszę o rady w jaki sposób mogę wyprostować sytację. Najchętniej nie wioząc maszyny na przyczepce do Niemiec .
aosupporter
Obserwowany

28 Lut 2021, 19:37

aosupporter napisał(a):Najchętniej nie wioząc maszyny na przyczepce do Niemiec .
Myślę ale pewny nie jestem ze niestety ale czeka Ciebie taka wycieczka gdyż tylko tam może uzyskać dokument z poprawnym nr.vin. W swojej pracy miałem takie przypadki ale one dotyczyły pojazdów zarejestrowanych na terenie RP i nie było to wielkim problemem.Oczywiście zadzwoń lub odwiedż swój WK tam przedstaw swój problem.....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak powinien zadbać o wzrok kierowca podczas jazdy samochodem?
    Zmęczenie wzroku dotyka większości z nas, codziennie serwujemy naszym oczom długie godziny przed ekranem komputera czy smartfona. Podobny wpływ na nasz wzrok ma intensywne obserwowanie drogi podczas pokonywania długiej trasy ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•