Bmw 316 e46

07 Lis 2010, 02:50

witam,

czy ktos z forumowiczow widzial, albo mial okazje przejechac sie tym autkiem:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

co w ogole sadzicie o tej ofercie?
kkrupa
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Opole

07 Lis 2010, 07:59

Ja ci tylko mogę napisać ogólnie o tym modelu.Bardzo Dobry samochód,ten silniczek znajduje się w palecie jednostek polecanych.Zastanawiasz się jak się prowadzi?!Jeśli ma tylko taki przebieg ,to tak jak każde BMW w bardzo dobrym stanie,genialnie!Patrz na harmonijność pracy motoru oraz precyzję wchodzenia biegów(jedynki),oraz funkcjonowanie podnośników szyb.Auto jest z końca lat produkcji,to dobrze,dopracowane.Jedynie jeszcze trzeba zwrócić uwagę na ewentualną po wypadkowość, ale o tym wiadomo :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

07 Lis 2010, 08:42

Ja miałem okazje sie nim raz przejechać tylko że skrzynia automat (to własnie dzięki temu autu przekonałem sie do automatów :mrgreen: ) i powiem szczerze że te 115KM wystarcza bo autko ładnie sie zbiera spod świateł no i tak jak mój poprzednik napisał cieszy sie też dobra opinią.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Lis 2010, 09:07

Oczywiście,automat to piękna sprawa,gdy jest sprawny,gdy zaczyna szwankować ,to kosztowna reperacja,nowe auto pół biedy, ale z używką trzeba być bardzo ostrożnym,bez dogłębnej diagnostyki w ASO przed zakupem, ani rusz!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

07 Lis 2010, 09:11

Dokładnie zgadzam sie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Lis 2010, 09:25

Ja kupiłem do swojego Meśka skrzynię używaną 12 lat temu,wybuliłem za nią 2000 zł saute ,do tego wymiana kosztowała wtedy nie mało :mrgreen: niby wszystko ok.po ok dwóch miesiącach zaczęło z niej cieknąć,poznałem smak używki automata! :evil: Dolałem w ciągu tego czasu chyba ze sto litrów oleju(nie przesadzam),okazało się,że miska była dokręcona na maksa,powichrowana,śruby mocujące puszczały non stop,wymieniłem miskę w Italii(kosztowała 100 euro)Dopiero gdy śruby wkleiłem w distal i wlałem 2 puszki moto-doktora jest w miarę gitara!Kiedyś na miesiąc musiałem wlać litr oleju,teraz litr na rok :grin: ale i tak by sprawnie ruszać, muszę mieszać wajchą,ruszam z jedynki i przerzucam na D ,wtedy przyśpiesza wyścigowo!Uważajcie na automaty,używki :!: Teraz kupuję Meśka ale już z manualem,dłuuugo skurczybyka szukałem,baaaardzo długo! :grin: Naturalnie Przyjaciel zostaje w stajni. :grin:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Rajdowe Mitsubishi L200
    Pojazd za kierownicą którego ściga się w tym roku załoga Adam Małysz/Rafał Marton został przygotowany przez zespół fabryczny Mitsubishi Ralliart w klasie T1.1 - samochody prototypowe napędzane silnikiem benzynowym. ...

07 Lis 2010, 10:13

Ja również polece auto mialem e36 z takim silnikiem i powiem ze dopracowany silniczek mozna poszalec troche ale jeden minus na trase to jednak sie nie nadaje moim zdaniem no i spalanie tez nie male kolo 8-10 l :)
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny
 
Posty: 265
Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes ML w163
Silnik: 2.7 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

07 Lis 2010, 10:59

Auto nie wielbłąd swoje wypic musi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Lis 2010, 11:02

Musi musi ale moj diesel prawie jak wielbłąd raczej wącha paliwo niz pije:P
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny
 
Posty: 265
Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes ML w163
Silnik: 2.7 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

07 Lis 2010, 11:12

Ja uważam, że ten silnik za słaby do tego auta, może gdyby nie znaczek BMW to inaczej bym napisał. Aczkolwiek do spokojnej jazdy wystarcza. Polecam wersję z motorem 2.0 143km, spali niewiele więcej, a jedzie całkiem zacnie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

07 Lis 2010, 13:41

bylem dzisiaj ogladac to auto, podejrzenia padly na poduszke, byla jakby nie do konca dopasowana do kierownicy. spytalem goscia czemu to tak wyglada i sie okazalo ze byl uderzony w przod od strony kierowcy, poduszka niby nabita, sterownik zmieniony ale jak kupowali to bez jakiejs blaszki i dlatego tak odstaje. zastanawiajacy jest tez przebieg, bo kierownica wygladala na dosyc zuzyta. a jesli chodzi o calosc wnetrza to mialem wrazenie ze nikt tak nie jezdzil, tak ladnie, pachnaco, siedzenia jak nowe, podsufitka i podloga tak samo. wlasnie tylko ta kierownica tak wygladala. samochod optycznie w idealnym stanie, opony tak mysle 50% zuzycia, bardzo ladne i zadbane felgi. silnik wygladal na dosc dobrze umyty, nie wiem czy to dobrze czy zle, ale po odpaleniu chodzil idealnie, nie latal, obrotomierz 'nie podskakiwal'. jest ktos moze z krakowa, kto tez sprawdzil by to auto, bo moze ja czegos nie dostrzeglem ;) a co do wizyty w aso lub innej stacji to oczywiscie ze bede musial z tego skorzystac. bo niby 23tys to nie sa az tak wielkie pieniadze, ale nie ukrywajmy tez ze nie sa male, i kupowac kota w worku to ja dziekuje ;)
kkrupa
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Opole

07 Lis 2010, 13:54

kkrupa napisał(a): silnik wygladal na dosc dobrze umyty, nie wiem czy to dobrze czy zle,

Dla mnie to raczej nie dobrze.Przy kupnie samochodu umyty dokładnie silnik wzbudza podejrzenia ze jednak sprzedający chce coś ukryć.Wolę jednak jak silnik jest w stanie prosto z"marszu"... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6172
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

07 Lis 2010, 16:53

Tylko że większość konisów pucuje auta na sprzedaż i tak też jest w tym przypadku.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012