Bmw e36 328 coupe jaki gaz ???

25 Lut 2011, 23:16

Witam
Nie dawno za kupiłem Bmw i za miezam założyć instalację gazową i teraz stoję przed takim dylematem Czy zakładać ten gaz i jaki.
Problem polega w tym że auto jak stoi na wolnych obrotach lekko sobie wskazówka od obrotów skacze minimalnie ale skacze i boję się że jak założe gaz będzie on nie równo chodził ?

wcześniej miałem jaguara s-type 3.0 v6 i też zakładałem gaz u nas w mieście i też lekko obroty falowały i po założeniu musiałem wymienić wszystkie 6 cewek i później jakoś chodził.

i teraz tak samo a zakładałem AG Gaz i jesli się nie mylę było coś z firmy tomasetto czy jakoś tak oni do dziś to zakładają to jest w granicch 2500-2700zł warto to zakładać albo stag 300 drugi w mieście zakłada a muszę u nas bo nie jestem w stanie przeskoczyć czasu i jechać do innego miasta :D

Pomocy!!!
cybermysza
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Warszawa

26 Lut 2011, 17:19

Aby auto dobrze chodziło na gazie musi chodzić dobrze na benzynie. Falujące obroty mogą być związane z układem zapłonowym, lewym powietrzem bądź niesprawną przepustnicą. E36 jest proste do zagazowania, ale pamiętaj - tylko sekwencja. Radzę wpierw uporać się z przyczyną falujących obrotów a potem zamontować instalację i będziesz zadowolony.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...