Bmw e36 328 coupe jaki gaz ???

Bmw e36 328 coupe jaki gaz ???

25 Lut 2011, 22:16

Witam
Nie dawno za kupiłem Bmw i za miezam założyć instalację gazową i teraz stoję przed takim dylematem Czy zakładać ten gaz i jaki.
Problem polega w tym że auto jak stoi na wolnych obrotach lekko sobie wskazówka od obrotów skacze minimalnie ale skacze i boję się że jak założe gaz będzie on nie równo chodził ?

wcześniej miałem jaguara s-type 3.0 v6 i też zakładałem gaz u nas w mieście i też lekko obroty falowały i po założeniu musiałem wymienić wszystkie 6 cewek i później jakoś chodził.

i teraz tak samo a zakładałem AG Gaz i jesli się nie mylę było coś z firmy tomasetto czy jakoś tak oni do dziś to zakładają to jest w granicch 2500-2700zł warto to zakładać albo stag 300 drugi w mieście zakłada a muszę u nas bo nie jestem w stanie przeskoczyć czasu i jechać do innego miasta :D

Pomocy!!!
cybermysza
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Bmw e36 328 coupe jaki gaz ???

26 Lut 2011, 16:19

Aby auto dobrze chodziło na gazie musi chodzić dobrze na benzynie. Falujące obroty mogą być związane z układem zapłonowym, lewym powietrzem bądź niesprawną przepustnicą. E36 jest proste do zagazowania, ale pamiętaj - tylko sekwencja. Radzę wpierw uporać się z przyczyną falujących obrotów a potem zamontować instalację i będziesz zadowolony.
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI