BMW e61 - chciałbym powrócić do tej marki

02 Mar 2024, 16:53

Witam wszystkich :D
Znając życie już gdzieś taki temat był ale nie udało mi sie go znaleźć, więc postanowiłem zapytać zgromadzonych tu znawców.
W niedalekiej przyszłości chcę wymienić swoje cytrusa c5 na BMW e61 w przeszłości miałem już BMW e46 przez 8lat i nigdy mnie nie zawiodło to też chciałbym powrócić do tej marki. Najbardziej interesuje mnie 523i, 525i oraz 530i dużo czytałem, pytałem i oglądałem filmików i chciałem jeszcze was dopytać czy przed lift rzeczywiście jest tak dużo lepszy od po lifta i oraz czy po zakupie takiego motory warto by było na dzień dobry wymienić takie rzeczy jak pierścienie tłokowe, rozrząd, odma jeśli tak to czy orientujecie się jak to wychodzi cenowo oraz prosiłbym o przeżycia związane z tym modelem z góry dziękuję:)
PS. Ewentualnie jeszcze bym się pokusił na e91 ale to na tych samych zasadach :)
Raven995
Nowicjusz
 
Posty: 8

04 Mar 2024, 15:29

Ja jak bym miał kupować E61 to chyba celowałbym w silnik 3.0i choć z tymi samochodami to jest tak że E60 to jeszcze było jako tako a później coraz gorzej gdzie model F potrafił naprawdę napsuć sporo krwi i rozwinąć skrót BMW można było tka "Błądzący Między Warsztatami" :naughty:

Raven995 napisał(a):czy po zakupie takiego motory warto by było na dzień dobry wymienić takie rzeczy jak pierścienie tłokowe, rozrząd, odma
Jak chcesz takie rzeczy robić to musisz kupić auto w dobrej cenie bo inaczej od razu na starcie jesteś do tyłu :wink:
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9756
Zdjęcia: 34