BMW E91 318i

11 Sty 2017, 12:39

Witam wszystkich,

chciałbym w końcu kupić sobie samochód, który będzie sprawiał mi przyjemność i zastąpi mojego Passeratti w TDI. Wybór padł na E91 318i (wiem,że nie jest demonem,ale wystarczy mi do dojeżdżania do pracy, a zależy mi na bezawaryjnym użytkowaniu. I tu do Was prośba, mam upatrzone dwa egzemplarze. Czy z samych zdjęć jesteście w stanie coś podpowiedzieć?

Linki do aukcji:

[link do Otomoto wygasł]

[link do Otomoto wygasł]

Wydaje mi się, że ta pierwsza jest w lepszym stanie, ale nie ma nawigacji. Jak się sprawują xenony w starszych samochodach? (nie miałem nigdy okazji użytkować samochodu z takimi reflektorami). Proszę o porady.

Dziękuję.
Kasztiks
Nowicjusz

Auto: nie mam

11 Sty 2017, 13:39

Linki nie działają
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

11 Sty 2017, 13:47

[link do Otomoto wygasł]

[link do Otomoto wygasł]

Sorry, teraz powinno byc ok.
Kasztiks
Nowicjusz

Auto: nie mam

11 Sty 2017, 16:03

Są u jednego handlarza, więc jedź obejrzyj i kup ten egzemplarz, który będzie w lepszym stanie
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator jednostek mocy
    Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ich mocy jest "KM" jednak jak możemy się dowiedzieć czytając różne opracowania jest to pozaukładowa jednostka mocy (w układzie jednostek miar MKS), bardzo często ...
    Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe
    Gwałtowne burze, porywisty wiatr oraz obfite opady deszczu czy gradu to warunki pogodowe, jakie mogą spotkać na drodze każdego kierowcę. Uważajmy na nie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna. ...

•  
    • Warto przeczytać