BMW E92 2006 335 d brak połączenia z autem

02 Cze 2018, 22:10

Witam
Mam taki problem kilka tygodni temu zapaliły się tylne światła, nastąpiła blokada kierownicy i drzwi z pilota nie można zamknąć brak komunikacji z autem. Kupiłem moduł komfortu i odblokowałem kierownicę i wszystko zaczęło działać po kilku dniach musiałem wyciągnąć drzwi wszystko rozłączyłem zdjąłem drzwi i następnego dnia chciałem założyć nowe i okazało się, że akumulator padł i znowu brak połączenia z autem tak jak było wcześniej czy by padł moduł komfortu znowu takie są objawy raczej mało prawdopodobne i ponownie blokada kierownicy, co może być powodem drzwi nie dają się zamknąć z pilota i brak połączenia z autem. Może ktoś się z tym spotkał i orientuje się, co robić samochodu nie da się uruchomić bezpieczniki całe.
Pomóżcie, co robić
Marekus1225
Początkujący
 
Posty: 235
Prawo jazdy: 15 04 1979
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: bmw
Silnik: 3.00 diesel
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

04 Cze 2018, 11:25

Marekus1225 napisał(a):kilka tygodni temu zapaliły się tylne światła, nastąpiła blokada kierownicy i drzwi z pilota nie można zamknąć brak komunikacji z autem
Sprawdzałeś czy nie masz gdzieś zwarcia? Może wyciągając drzwi coś zrobiłeś. Skoro kilka dni było ok a raptem po odpięciu drzwi akumulator padł przez jeden dzień to coś musiało go rozładować.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!