Brak mocy w golf 4 1.9TDI

Brak mocy w golf 4 1.9TDI

28 Sty 2016, 20:35

Witam. Dzisiaj w trakcie jazdy do pracy, próbowałem wyprzedzić inny samochód. Byłem bardzo zdziwiony kiedy mój golfik nie mógł poradzić sobie z tym zadaniem!
Normalnie na dwójce autko jechało 70km na godzine teraz max 40 i więcej nie może. Normalnie auto najwięcej jechało 180km/h teraz max 120! Co się dzieje czy ktoś wie? Turbina z tego co wiem jest dobra, nawet słychać jak pracuje...
felixx1996
Obserwowany

Auto: Golf 4

Re: Brak mocy w golf 4 1.9TDI

29 Sty 2016, 10:50

Turbina pracuje, ale czy kierownice zmiennej geometrii też ? Czy zawór sterowania turbiną działa prawidłowo ? Czy przepływomierz jest sprawny ? To wszystko ma znaczenie i bez komputera będzie to wróżenie z fusów.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...
    Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...

•  
    • Lancia Delta
      Man of Steel - Monster Truck, 1
      VW Passat CC, tył i bok
      Mini przyczepa kempingowa