Brak mocy w golf 4 1.9TDI

Brak mocy w golf 4 1.9TDI

28 Sty 2016, 19:35

Witam. Dzisiaj w trakcie jazdy do pracy, próbowałem wyprzedzić inny samochód. Byłem bardzo zdziwiony kiedy mój golfik nie mógł poradzić sobie z tym zadaniem!
Normalnie na dwójce autko jechało 70km na godzine teraz max 40 i więcej nie może. Normalnie auto najwięcej jechało 180km/h teraz max 120! Co się dzieje czy ktoś wie? Turbina z tego co wiem jest dobra, nawet słychać jak pracuje...
felixx1996
Obserwowany

Auto: Golf 4

Re: Brak mocy w golf 4 1.9TDI

29 Sty 2016, 09:50

Turbina pracuje, ale czy kierownice zmiennej geometrii też ? Czy zawór sterowania turbiną działa prawidłowo ? Czy przepływomierz jest sprawny ? To wszystko ma znaczenie i bez komputera będzie to wróżenie z fusów.
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...
    5 milionów samochodów hybrydowych Toyoty i Lexusa na świecie 5 milionów samochodów hybrydowych Toyoty i Lexusa na świecie
    Toyota Motor Corporation z siedzibą w Tokio ogłosiła, że skumulowana sprzedaż samochodów hybrydowych na świecie przekroczyła 5 milionów egzemplarzy. W dniu 31 marca 2013 roku liczba ta wynosiła 5.125 miliona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI