Brak mocy w golf 4 1.9TDI

Brak mocy w golf 4 1.9TDI

28 Sty 2016, 20:35

Witam. Dzisiaj w trakcie jazdy do pracy, próbowałem wyprzedzić inny samochód. Byłem bardzo zdziwiony kiedy mój golfik nie mógł poradzić sobie z tym zadaniem!
Normalnie na dwójce autko jechało 70km na godzine teraz max 40 i więcej nie może. Normalnie auto najwięcej jechało 180km/h teraz max 120! Co się dzieje czy ktoś wie? Turbina z tego co wiem jest dobra, nawet słychać jak pracuje...
felixx1996
Obserwowany

Auto: Golf 4

Re: Brak mocy w golf 4 1.9TDI

29 Sty 2016, 10:50

Turbina pracuje, ale czy kierownice zmiennej geometrii też ? Czy zawór sterowania turbiną działa prawidłowo ? Czy przepływomierz jest sprawny ? To wszystko ma znaczenie i bez komputera będzie to wróżenie z fusów.
Anjin
Zaawansowany

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...
    OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe OC na miesiąc? Jak kupić ubezpieczenie krótkoterminowe
    Umowa ubezpieczenia OC standardowo zawierana jest na 12 miesięcy. Są jednak sytuacje, w których właściciel auta może ubezpieczyć pojazd np. na 30 dni. Kto i kiedy może kupić ubezpieczenie krótkoterminowe? Prawo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zabudowa wnętrza typu VAN, Car audio, JBL, 3
      Parking dla jednośladów
      Volkswagen Golf VII TSI Bluemotion, bok
      BMW M3 GT2