Buick z lat 60/70- jaki to model, pomoże ktoś? :)

31 Lip 2014, 14:58

Hej, niestety jak na razie słabo mi idą poszukiwania w internecie i nie mam pojęcia jaki to może być model. Stawiałam na Buicka LaSabre z 1963 ale potem przyjrzałam się dokładniej i to jednak nie jest ten. Domyślam się jedynie, że jest z lat 60 albo 70. Wie ktoś może jak się nazywa? Będę wdzięczna za pomoc :D
moonmoon
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Auto: Zbieram na Chevy Impalę

01 Sie 2014, 10:49

wygląda w 90% jak buick electra 62 convertible różnica to listwa pod przednim słupkiem na twoim foto jest jedna lista a w tym co znalazłem są 4 elementy ułożone w jednej lini, wlew paliwa jest niżej niż na zdjeciach co je znalazłem no i koniec chromowanej listwy wzdłuż auta trochę też się różni no i paski na grillu sa pionowe a w modelu 62 są poziome... ale ogolnie to chyba to auto... może jakas euro wersja? specjalistą niestety nie jestem... :no:

https://www.google.com/search?q=buick+e ... h&imgdii=_

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

BobikKamil
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 10 08 2004
Auto: BMW E91
Silnik: 320d 163km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007

15 Wrz 2015, 18:34

Rynek amerykański, jak każdy inny, posiada swoją specyfikę, ma swoje wady i zalety. Wiele samochodów, wyglądających dobrze na zdjęciach, może mieć za sobą naprawy "po amerykańsku", a jest to specyficzny rodzaj "druciarstwa", czyli nieudolnych napraw. No i wieczny problem z częściami. Całe szczęście aktualnie bez większego problemu można je dostać.
Kamelion
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 16 10 1978
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1926