Alfa Romeo Tonale - hybrid?

Alfa Romeo Tonale - hybrid?

15 Sty 2020, 15:34

Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej przyszłości pojawił się na naszych drogach.

Skąd się wzięła jego nazwa Tonale? Zapewne tak jak w przypadku Stelvio nawiązuje ona do jednej z przełęczy we włoskich Alpach :)

Na temat samego modelu nie wiele jest wiadomo ale jedno co jest pewne to to że będzie to hybryda. W dzisiejszych czasach można się było tego spodziewać.
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Tu zdjęcia z targów Motor Show 2019 tego modelu z galerii na forum:
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Design przednich świateł robi niesamowite wrażenie :ok:
Alfa Romeo Tonale - hybrid?
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 4653
Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej
    Nie jest tajemnicą, że Toyota intensywnie pracuje nad technologią jazdy autonomicznej. Japoński koncern jest bardzo blisko wprowadzenia nowego układu zautomatyzowanej jazdy do aut produkcyjnych. Mowa o systemie Teammate, ...
    Lexus RX L - siedmioosobowa wersja modelu RX Lexus RX L - siedmioosobowa wersja modelu RX
    Zaprezentowana w 2018 roku, siedmioosobowa wersja modelu RX jest SUV-em z elektrycznie składanym i rozkładanym trzecim rzędem siedzeń, dysponującym osobnym panelem klimatyzacji. Jest wyższa i dłuższa od standardowego modelu, ...

  •