Alfa Romeo Tonale - hybrid?

15 Sty 2020, 15:34

Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej przyszłości pojawił się na naszych drogach.

Skąd się wzięła jego nazwa Tonale? Zapewne tak jak w przypadku Stelvio nawiązuje ona do jednej z przełęczy we włoskich Alpach :)

Na temat samego modelu nie wiele jest wiadomo ale jedno co jest pewne to to że będzie to hybryda. W dzisiejszych czasach można się było tego spodziewać.
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Tu zdjęcia z targów Motor Show 2019 tego modelu z galerii na forum:
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Design przednich świateł robi niesamowite wrażenie :ok:
Alfa Romeo Tonale - hybrid?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Największy rozpraszacz kierowcy? Jazda na zderzaku
    Co najbardziej rozprasza kierowców podczas jazdy? Brytyjscy kierowcy twierdzą, że jest to widoczny we wstecznym lusterku samochód, który jedzie zbyt blisko nich. Jazda na zderzaku to problem również ...
    Tablica rejestracyjna przypisana do samochodu
    Na początku roku czyli dokładnie 31 stycznia 2022 zaczęły obowiązywać przepisy pozwalające na pozostawienie aktualnych tablic rejestracyjnych samochodu przy zmianie właściciela i niezależnie od regionu polski. Aktualnie kupując ...

  •