Alfa Romeo Tonale - hybrid?

15 Sty 2020, 15:34

Włoski producent przedstawił to auto na targach w 2019 roku i było ono nawet w Poznaniu na Motor Show. SUV ma bardzo ciekawy design i jak na razie jest to wersja koncepcyjna ale nie widać przeszkód żeby w niedalekiej przyszłości pojawił się na naszych drogach.

Skąd się wzięła jego nazwa Tonale? Zapewne tak jak w przypadku Stelvio nawiązuje ona do jednej z przełęczy we włoskich Alpach :)

Na temat samego modelu nie wiele jest wiadomo ale jedno co jest pewne to to że będzie to hybryda. W dzisiejszych czasach można się było tego spodziewać.
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Tu zdjęcia z targów Motor Show 2019 tego modelu z galerii na forum:
Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Alfa Romeo Tonale - hybrid? Design przednich świateł robi niesamowite wrażenie :ok:
Alfa Romeo Tonale - hybrid?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5220
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...
    Wyróżnienie w plebiscycie "Auto Lider" dla Audi S7
    Audi S7 zdobyło wyróżnienie w plebiscycie Auto Lider, który jest organizowanych w Polsce przez redakcję tygodnika Motor i miesięcznika Auto Świat. To sportowe z coupe zwyciężyło głosami czytelników i ...

  •