CHECHŁO k/OLKUSZA. NIE KUPUJCIE!!!!! OSTRZEGAM

20 Mar 2008, 21:19

Witam.
Kupiłem miesiąc temu Daewoo Nubire Kombi 1998 r.
Stan techniczny jak zapewniał pan M.W. Bardzo dobry.
A prawdy w tym tyle ze karoseria ma stan dobry.
A reszta stan KRYTYCZNY!

Zaczynając od gazu..
Butla nie zgadzała sie z numerami na papierku.
butla nie była przykręcona!
Wężyki od instalacji luźno sobie wiszą pod autem CO JEST NIE DOPUSZCZALNE!!!!

TYLNE ZAWIESZENIE CAŁE DO WYMIANY!!
Na statcji kontroli pojazdów diagnosta powiedział ze tylne zawieszenie TO ZŁOM!!!


Ten facet handluje zamochodami!!
ODRADZAM I OSTRZEGAM!!!!
M.W. CHECHŁO K/OLKUSZA
clashus
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Sosnowiec

26 Mar 2008, 20:28

powiem tak, miesiąc czasu to kope czasu, mogłes to zgłosić po kilku dniach przez ten miesiąc sam mogłes niezle załatwic samochód,auto oglądałeś i nikt cie do zakupu przeciez niezmuszał widziałes co brałes a zgoda był podpis na umowie, kolejna sprawa ochrona danych osobowych niepowinienes tych danych pisac na tym forum to karalne jest
maxior
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 50
Miejscowość: poznań

11 Cze 2008, 16:06

Czyżby odezwal sie oszust ??? :?:
Dla pana informacji: proszę czytać ze zrozumieniem
bo ja nie widzę żadnych danych osobowych to po pierwsze,
po drugie nawet jesli pojawiłyby się to co wtedy zrobisz oszuście ? Zgłosisz to na policję? Ciekawe czy sie odważysz, bo pewnie juz nie jedną osobę naciągnąłeś i wyszłyby przy tej okazji inne Twoje podejrzane interesy, więc wątpię czy zgłosiłbyś gdyby padło wyżej twoje imię i pełne nazwisko. Tak zatem przestań straszyć bo takie fora są właśnie po to by ostzrec innych przed takimi jak Ty.
Vander
Nowicjusz
 
Posty: 8

07 Lip 2008, 21:15

niewiem czy ta wypowiedz tyczyła sie mnie ( oszust ) ale i tak staje przy swoim ze to i tak jakies dane osobowe sa ,a jeszcze jakby doszło imie i nazwisko to ja jakbym był w takiej sytuacji to raczej wolałbym nieryzykowac i niesprawdzac czy ta osoba mogła by pójśc na policje, a z tego co wiem to takie cos jest bardzo surowo karane a i sama sprawa kosztuje czasu i duzo pieniedzy, z własnego doświadczenia wiem ze nawet kupując nowe autko to w salonach tez robią niezłe przekręty, tak wiec pozostaje nam patrzeć dokładnie co kupujemy i nienapalac sie na samochód
maxior
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 50
Miejscowość: poznań

12 Sty 2009, 14:41

klasyczny przypadek, sprawdzil samochod po miesiacu i pretensje, w angli mozesz kupowac samochod przez internet bez ogladania, tez nie lubie oszustow, ale zastanow sie czy jestes naiwniakiem??
godfather78
Aktywny
 
Posty: 274
Miejscowość: swarzędz
Prawo jazdy: 0- 0-1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: octavia II
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna

03 Sie 2011, 15:43

nie kupujcie samochodów u niego bo to jest oszust..............kupiłem u niego samochód mówił że jest w dobrym stanie , a okazało się że amortyzatory do wymiany , bak skorodowany ,,,.....
Mówił że jak coś będzie nie tak to żeby dzwonić do niego , lub przyjechać ... zadzwoniłem do niego to jeszcze mnie chciał naciągnąć na kase ... te same części są o połowe tańsze niż on mi oferował.... NAPRAWDE OSTRZEGAM..................................
camillos
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: SUZUKI VITARA , 1.6 BENZYNA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zima nadchodzi !!
    Zapalanie krok po kroku Jeśli auto jest mocno zaśnieżone, dobrze jest w pierwszym rzędzie oczyścić tablicę rejestracyjną. A już bardziej na serio - okolice drzwi (lub całe auto, o ile jesteśmy pewni, że zapali) po to, by ...

30 Sie 2011, 13:41

oszust...............................
camillos
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: SUZUKI VITARA , 1.6 BENZYNA

30 Sie 2011, 16:39

Czyli potwierdza się, że trzeba gruntownie sprawdzić samochód przed podpisaniem umowy bo tak to lipa, po prostu dałeś się naciągnąć wystarczyło pojechać na SKP i zrobić gruntowny przegląd za ok 100zł i miał byś jak na tacy podane wszystkie bolączki auta.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

21 Mar 2013, 21:32

Może nie psujmy im renomy skoro nie wiadomo o których konkretnie chodzi
Ostatnio edytowany przez silvo44, 22 Mar 2013, 11:21, edytowano w sumie 1 raz
Powód: jeszcze raz napiszesz z capsem - wszystko poleci w kosmos...
wolf79
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: fiat

08 Maj 2013, 18:58

Ja kupiłam moją vitare od gościa z chechła koło olkusza i jestem bardzo zadowolona.Po długich poszukiwaniach z mechanikiem tylko w chechle było w czym wybrać,może ceny nie najniższe ale po tym co obejrzałam gdzie indziej wiem dlaczego tam tyle kosztują!!!!
Może to nie to chechło o którym piszecie albo nie ten gość?.Tam gdzie mają kupe tych suzuk to goście jeżdża w rajdach taką vitara x90 i oni tylko tym się zajmują - ja polecam ich z czystym sumieniem.
Ale jak szukałam vitary to faktycznie w tym chechle było kilka ofert na allegro od różnych handlarzy i może akurat trafiliscie do tego złego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amanda
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: vitarka