Chrysler Voyager- wady i zalety

Czy warto kupić Chryslera Voyagera?

tak
5
71%
nie
1
14%
nie wiem
1
14%
Razem głosów : 7

Chrysler Voyager- wady i zalety

26 Maj 2008, 21:35

Zastanawiam się nad kupnem Chryslera Voyagera diesla (2000r)
, ale nie jestem pewna czy to dobry samochód. Proszę o wasze opinie na temat tego samochodu. Z góry dziękuję
monika_kiecana
Nowicjusz

Miejscowość: Skierbiszów

Re: Re: Chrysler Voyager- wady i zalety

26 Maj 2008, 22:00

Sam zastanawiam sie nad zakupem Voyagera. Mam juz upatrzonego Plymoutha Voyagera, z tym, ze w benzynie 3.3 L. :) Znajmoy ma 2.4 przejechane ma ponad 200 tyś z czego 85 tyś na gazie. Nie mial wiekszych usterek, a ogólnie samochód jest używany na taksówce.
Daniel0
Nowicjusz

Miejscowość: Legionowo
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Windstar
Silnik: 3.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

Re: Chrysler Voyager- wady i zalety

27 Maj 2008, 00:16

W rankingach awaryjności to auto zajmuje od wielu lat ostatnie miejsca. Czyli jest uznawane za jedno z najgorszych technicznie samochodów... .
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowy samochód Lexusa przyłapany na testach? Wodorowy samochód Lexusa przyłapany na testach?
    Wodorowa Toyota Mirai może mieć wkrótce bardziej luksusowego kuzyna. Spotterzy przyłapali na amerykańskich ulicach nietypowego sedana Lexusa w kamuflażu, napędzanego najpewniej wodorowymi ogniwami paliwowymi. Auto ...
    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...

•