Ciekawe lektury i sposoby poprawiające technikę jazdy

07 Cze 2012, 16:56

Witam. Ostatnio kupiłem fajną książkę( Dekalog myślącego kierowcy Ryszard Jakubowski ). Można z niej nauczyć się wielu ciekawych rzeczy na temat jazdy samochodem. jest to podręcznik który uczy zachowań na drodze i co mnie najbardziej zainteresowało techniki ekonomicznej jazdy, co przy tych cenach paliwa jest wręcz na wagę złota :)
Tak się zastanawiam czy znacie również jakieś ciekawe lektury, których rady testowaliście na sobie i które się sprawdziły?? Jeśli tak to proszę o podzielenie się tytułami :)
Czy z książki możesz się nauczyć bezpiecznej jazdy?
Madej
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2002
Auto: Audi A4 B7

06 Sie 2012, 22:41

a ja polecam ksiazki , ktore rozdaja podczas zapisania sie na kursy prawa jazdy :) zacheca forma, mnostwo obrazkow i ogolnie jesli ktos chce sobie cos przypomniec to nalezy siegnac wlasnie po to
plavde
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 07 05 2010
Auto: Opel astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] VW Touareg III
    VW pokazał kolejna auto nie dla ludu. W środku pełno elektroniki rodem z nowych Audi z... 15 calowym ekranem dotykowym i 12 calowymi zegarami na czele. Waga spadła o jakieś 100kg w porównaniu do poprzednika. Zapowiedziano ...
    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...