Citroen C5, problem ze światłami

27 Lut 2013, 21:30

Witam. Mój problem dotyczy świateł. Problem wygląda tak: Gdy samochód jest zamknięty i go otworzę światła samo czynnie się zapalą, poczekam około 5min(może mniej), światła zgasną. Zamknę z powrotem samochód światła znów samoczynnie się zapalą i zgasną po około 5min. Problem jest trochę irytujący, na początku musiałem odłączyć na noc klemę bo myślałem, że światła same nie zgasną. W momencie zapalania się świateł palą się tylko światła mijania i tylko z przodu! Z tyłu jest ciemność. Dodam tylko, że światła nie reagują na zmianę ustawień czujnika zmierzchu i na porę dnia, może być to ranek, południe, wieczór, noc a światła i tak będą się samoczynnie włączać. Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam i liczę na jakieś rady :)

Samochód:
Citroen C5, 2001r 2.0 benz+lpg.
Seerq
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 01 2001

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...
    Kalkulator jednostek ciśnienia
    Najczęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ciśnienia jest jednostka "bar" lub "psi", ale warto wiedzieć jak przeliczamy pozostałe jednostki z którymi możemy się spotkać przy obsłudze samochodu.