Citroen C5, problem ze światłami

Citroen C5, problem ze światłami

27 Lut 2013, 21:30

Witam. Mój problem dotyczy świateł. Problem wygląda tak: Gdy samochód jest zamknięty i go otworzę światła samo czynnie się zapalą, poczekam około 5min(może mniej), światła zgasną. Zamknę z powrotem samochód światła znów samoczynnie się zapalą i zgasną po około 5min. Problem jest trochę irytujący, na początku musiałem odłączyć na noc klemę bo myślałem, że światła same nie zgasną. W momencie zapalania się świateł palą się tylko światła mijania i tylko z przodu! Z tyłu jest ciemność. Dodam tylko, że światła nie reagują na zmianę ustawień czujnika zmierzchu i na porę dnia, może być to ranek, południe, wieczór, noc a światła i tak będą się samoczynnie włączać. Miał ktoś podobny problem? Pozdrawiam i liczę na jakieś rady :)

Samochód:
Citroen C5, 2001r 2.0 benz+lpg.
Seerq
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[F] A8 D3 4,2 TDI / 745d e65 / S 420 CDI w221 / Phaeton 5,0 TDI [F] A8 D3 4,2 TDI / 745d e65 / S 420 CDI w221 / Phaeton 5,0 TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik diesla o mocy ponad 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2006 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 TDI - 326KM - ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005