Civic VIII-UFO 1.8 5D

14 Gru 2014, 21:58

Witam,
szukam dla siebie hatchbacka 5D o mocy powyżej 100KM w benzynie i moje oczy zwróciły się w kierunku Hondy Civic 1.8 5D. Dysponuje kwotą 30tys zł plus minus 2tys zł. Po przestudiowaniu wielu informacji o tym modelu a także wielu wiadomości z użytkownikiem tego forum tj.
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
za co WIELKIE DZIĘKI :D zdecydowałem się model Sport z racji tego, że w wersji Exe ma tylko więcej o 2-strefową klimatyzację, szklany dach i ksenony (szukałem ale nie znalazłem odp może ktoś mi tu odp jak jest widoczność w nocy na normalnych halogenach w porównaniu z ksenonami w Civicu).

Po wielu szukaniach na różnych aukcjach znalazłem takie oto modele:

1. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] 3 właściciel (po głosie młody chłopak), wymieniony wysprzęglik, z tyłu szkoda parkingowa zresztą widać to na zdjęciach (podobno ASO w Poznaniu to robiło ale żeby taki odcień dobrać? :oops:)

2. [link do oferty na Olx wygasł]

3. http://uzywane.honda.pl/pl/samochody/index/5231-civic-5d-2008-benzyna-18.html nie malowane maska, zderzaki, dach, klapa bagażnika, i chyba tylnie prawe drzwi, tylnie lampy parują, sprzęgło skrzypi, akumulator do wymiany i geometria do zrobienia. Po wymienieniu tych wszystkich rzeczy Pan z serwisu zaproponował ceną 33 tys zł.

4. [link do oferty na Olx wygasł]

5. [link do oferty na Olx wygasł]

6. [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Pozdrawiam
Hubert
hubert21
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 06 1986
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

20 Gru 2014, 10:56

hubert21 napisał(a):szukałem ale nie znalazłem odp może ktoś mi tu odp jak jest widoczność w nocy na normalnych halogenach w porównaniu z ksenonami w Civicu

Z własnego doświadczenia wiem że jest dużo jaśniej na ksenonach. Doświetlają bardzo dobrze drogę przed samochodem mimo ze nie są to lampy soczewkowe. Polecam brać je przy wyborze autka.
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016