Co kupić do 10-15tyś.

24 Gru 2007, 22:04

Witam. Mam do wydania kwote 10-15tys i zastanawiam sie jakie auto kupic. Powinno to byc coupe, ewentualnie sedan. Silnik ponad 100KM. Mam 19 lat bedzie to moj pierwszy samochod. Szukalem interesujacych samochodow i najbardziej by mi odpowiadaly BMW trojka e36 (tylko na wiekowe modele kasa mi pozwala) lub ibiza cupra. Civica nie chce za bardzo oklepany wg mnie. Silnik raczej benzyka nie bede jezdzil nie wiadomo ile zeby zwrocilo mi sie kupno diesla ktorego ewentualne naprawy tez sa drozsze. Wiem ze niepsujacych samochodow nie ma niech wiec czesci beda tanie:) Jesli macie jakies inne samochody ktore spelniaja moje kryteria to prosilbym o polecenie oraz komentarze co do przedstawionej na poczatku postu dwojki.
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

26 Gru 2007, 17:12

Witam
KUp sobie taka BMW [link do oferty na Allegro wygasł]
doradca
Nowicjusz
 
Posty: 26

26 Gru 2007, 23:15

Troszke wiejskim tuningiem zalatuje 8) Wolalbym cos stonowanego najlepiej nieruszane wogule. No i silnik zdecydowanie za mocny bedzie jak smok palic.... Wlasnie koszty eksploatacji mnie w bmkach odstraszaja bo pala niemalo noi czesci a auta sa to troszke wiekowe ( z mojego przedzialu cenowego)
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

29 Gru 2007, 18:39

[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]




Któreś ztych autek pozdrawiam
Te są już nie ruszone
:D
doradca
Nowicjusz
 
Posty: 26

30 Gru 2007, 16:31

Dzieki za propozycje:)Te civici jakos mnie nie przekonuja ten pierwszy za slaby przede wszystkim drugi juz lepiej. Mondeo bardzo fajne jak na ta cene tylko nie mam o nim jakiejs dobrej opinii wujek ma mlodszego i dolozyl juz chyba z 6 tysiecy tylko ze on w dieslu ma.
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

31 Gru 2007, 10:53

a ile kosztuje przelozenie sprzetu na normalna strone? :)
Czy zastałem Jolkę?
sober
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 69
Miejscowość: Kraśnik/Lublin/Warszawa

02 Sty 2008, 00:16

co myslicie o tym?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

02 Sty 2008, 20:41

Ja polecam Opla Omega bardzo ładny wozik
link dla ciebie
[link do oferty na Allegro wygasł]
Pozdrawiam norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

02 Sty 2008, 22:41

Co wy pokazuejcie za auta z silnnikiem 2.5 ,2.0 pisal ze chce malo palące i moze do bmw i opla tanie czesci sa albo tym bardziej do mondeo . Wedlug mnie powinienes pogzebac w japoniczykach nissan 200sx , Honda civic (ewentualnie prelude ale silniki 2.0 +) , Toyota corolla , albo znalazlem ideal Hyuday Coupe (1.6 albo 2.0) czesci tanie jak barszcz , dostepne i malo paloce wozidelko w miare a jak jeszcze z gazem znajdziesz to uu , a i te roczniki 1997 + za 9000zl :D
Ledon
Początkujący
 
Posty: 61

09 Sty 2008, 09:46

hmm te hondy mi sie tak srednio podobaja kumple w sumie civika sprzedaje ale nie chce go:)
co myslicie o tym? (troche za duzy silnik chyba:/)
[link wygasł]
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

09 Sty 2008, 10:24

Znaczy poweim tak...za 10tys to kup sobie volkswagena golfika IV, i będziesz jeżdziła a jeździł. Rozumeim ciebie że niechcesz dużo jeździć, ale BMW to i tak cie zje. Tak samo mysłał mój brat, i kupił 1,8benz 115Km, i co, po pół roku sprzedał bo go zjadała, i na paliwo brakowało, kupił golfa IV 1,9TDi i jest zadowolony, kopa ma, idzie jak w strzała, a jak się tankuje, to z uśmiechem na twarzy "BMW-Będziesz Miał WYdatek" ODRADZAM!!!
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

09 Sty 2008, 15:40

miszarus napisał(a):Znaczy poweim tak...za 10tys to kup sobie volkswagena golfika IV, i będziesz jeżdziła a jeździł. Rozumeim ciebie że niechcesz dużo jeździć, ale BMW to i tak cie zje. Tak samo mysłał mój brat, i kupił 1,8benz 115Km, i co, po pół roku sprzedał bo go zjadała, i na paliwo brakowało, kupił golfa IV 1,9TDi i jest zadowolony, kopa ma, idzie jak w strzała, a jak się tankuje, to z uśmiechem na twarzy "BMW-Będziesz Miał WYdatek" ODRADZAM!!!

Na pewno znajdzie Golfa IV za tą cenę :evil: :twisted: . "BMW-Będziesz Miał Wydatek" mówią tylko ci którzy się nie znają na Bmw i nigdy nimi nie jeździli.
Na twoim miejscu zastanawiałbym się nad Hondą i Bmw.
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 478
Miejscowość: Augustów

07 Kwi 2008, 23:37

Witam
dziekuje za poprzednie porady, jednak wstrzmalem sie z zakupem, teraz zwiekszyl mi sie budzet do 20 tys (jeszcze moze do 25 uciulam)
Wymagania:
- coupe lub inny ale o sportowej sylwetce
- benzyna (nie bede jezdzil za duzo wiec diesel sie nei oplaca)
- 120-150 KM (raczej gorna granica:P )
- silnik max 2.0 zeby nie zbankrutowac
- civicom i astrom dziekuje z gory
i teraz co biore pod uwage
- ibiza cupra [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
- eclipse [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
- a3
- e36
- ford coguar
- Hyundai Coupe

z gory dziekuje za wszelkie porady
nutty
Nowicjusz
 
Posty: 8

08 Kwi 2008, 08:51

A mi zawsze bardzo podobał się Peugeot 406 Coupe - jest po prostu śliczny i fajnie jeździ. Tak dla przykładu:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Ale popatrz też po innych aukcjach tego modelu. Na pewno jest to jedno z ładniejszych coupe w tej cenie.
Lancia, lancia i jeszcze raz... saab :)
fennec
Początkujący
 
Posty: 83

12 Kwi 2008, 18:37

Witam;]

Oto kilka propozycji:

Alfa Romeo GTV
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Honda Accord Coupe
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Hyundai Coupe
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Honda Prelude
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

BMW 318
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

co ty na to??
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań