Co powiecie o Seacie?

Co powiecie o Seacie?

24 Cze 2011, 17:12

Tak jak w temacie, jestem zainteresowany waszymi opiniami dotyczącymi Seata Cordoby i przy okazji tego konkretnego autka?

http://otomoto.forumsamochodowe.pl/seat-cordoba-tdi-110km-klimatronic-tunning-C18634410.html
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica

Re: Co powiecie o Seacie?

25 Cze 2011, 10:50

No cóż, na dobrą sprawę Seat to jest Volkswagen, tylko pod marką Seata (słynna reklama - Niemiecka jakość, Hiszpański Temperament). Z tego co słyszałem to Seat Cordoba jest dobrym autem, w miarę tanim w użytkowaniu i nie żarłocznym na paliwo (przynajmniej ON), natomiast nie wiem, jak jest z częściami zamiennymi, gdyż ten I FL, gdyż jest to model przejściowy,więc nie wiem....

Co do egzemplarza który przedstawiłeś, wygląda fajnie, tylko zastanawiam się czy nie był bity w dupę gdyż jest jak na moje oko duża szczelina między klapą bagażnika a resztą karoserii...do Bolesławca masz w miarę niedaleko więc jechać i zobaczyć zawsze możesz....może przy dobrych wiatrach za 9-9,5 k uda Ci się zbić cenę.
mumingo
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica/Wrocław

25 Cze 2011, 22:44

dla mnie liczy się estetyka zewnętrzna jak i wewnętrzna autka, co przyznam szczerze w Seacie bardzo mi się podoba. O awaryjności tego auta rozmawiałem z kilkoma znajomymi mechanikami, którzy polecali mi to autko, jako alternatywa np do Golfa 4, Ibizy, czy np Fiata Stilo. Tylko chciałbym zapytać o opinie jeszcze innych forumowiczów:)
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica

26 Cze 2011, 08:02

Ja już sie kiedyś wypowiadałem,ten Seat z linku nie podoba mi sie wizualnie (te tylne światła są kosmiczne).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE  o mocy 111 KM Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE o mocy 111 KM
    Nowa Toyota Yaris napędzana jest między innymi produkowanym w Polsce silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 l i mocy 111 KM. Motor jest o 10 proc. mocniejszy od silnika 1,33 z poprzedniej wersji modelu. Dzięki temu samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50