Co sądzicie o grach losowych na stacjach paliw?

13 Lip 2010, 20:16

Co sądzicie o grach takich jak zdrapki, które się ostatnio pojawiły na Orlenie? Wg Was jest to fajny dodatek do programów lojalnościowych (w tym przykładzie punktów Vitay), czy też może niepotrzebny kłopot? Pomijając fakt, że w konkursie można wygrać punkty Vitay, to różne gadżety sygnowane znaczkiem Porsche mogą robić wrażenie. Jakie są Wasze odczucia odnośnie takich inicjatyw?
arachia
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa

15 Lip 2010, 20:57

arachia napisał(a):Co sądzicie o grach takich jak zdrapki, które się ostatnio pojawiły na Orlenie? Wg Was jest to fajny dodatek do programów lojalnościowych (w tym przykładzie punktów Vitay), czy też może niepotrzebny kłopot? Pomijając fakt, że w konkursie można wygrać punkty Vitay, to różne gadżety sygnowane znaczkiem Porsche mogą robić wrażenie. Jakie są Wasze odczucia odnośnie takich inicjatyw?


Nikt nie zacznie tankowac na danej stacji benzynowej tylko dlatego , ze mozna zbierac na niej punkty, wygrywac w konkursach czy cos w tym rodzaju. to tylko dodatek, umilenie sobie wizyty na stacji benzynowej. W przypadku Orlenu to mysle, zen ie maja akurat problemu z brakiem klientow, wrecz przeciwnie. zatem po prostu jest to sposob 'bycia' wizerunek marki...dla mnie jest to w porzadku.
wizard
Nowicjusz
 
Posty: 23

01 Sie 2010, 19:44

wiesz co? nie zgodzę się z Tobą, bo czasem polityką danej firmy jest tankować na danej stacji. Orlen wbrew pozorom często jest wybierany przez firmy, więc trudno jednoznacznie stwierdzić, czy to nie właśnie program lojalnościowy nie jest tutaj głównym czynnikiem sprawczym.
Co do zdrapek, to uważam że są fajnym dodatkiem oczywiście. Wg mnie nawet fajniejszym niż programy lojalnościowe, bo przeciętny człowiek nie dochrapie się w tych programach mocnych nagród, a w zdrapce może sobie wygrać czapeczkę, czy brelok. I to jest fajne.
arachia
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LF-Z Electrified - najważniejsze cechy elektrycznego konceptu
    Na przełomie marca i kwietnia Lexus pokazał koncepcyjny model LF-Z Electrified. Japończycy zapowiadają, że futurystyczne auto daje wgląd w przyszłość ich marki. Stylistyka, właściwości jezdne i technologie, w które ...
    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...

  •