Cos fajnego do jazdy 4000-5000zl

18 Wrz 2013, 13:51

witam!

Obecnie jezdze matizem w gazie. Autko dobrze sie sprawuje ale potrzebuje czegos wiekszego. Bardzo cenie sobie mala awaryjnosc matiza a takze tanie czesci i ekonomicznosc sa duzym plusem. Szukam innego auta a moje wymogi to klimatyzacja, LPG, wspomaganie i zeby nie palil jak smok. Mam na oku hondy civic i seaty ibize/toledo bo wiem ze nie beda to drogie auta w utrzymaniu. Od razu mowie ze nie chce juz daewoo oraz nie chce slyszec o francuzach ani bmw i audicach bo to nie auta na moja kieszen.
Jaca17
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 116
Auto: Honda Civic V
Silnik: 1.5i 102KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

18 Wrz 2013, 16:29

Moze Astra F. Dobry samochód i tani w utrzymaniu
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

18 Wrz 2013, 20:04

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Wrz 2013, 22:11

Również polecam Bravke :)
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

23 Wrz 2013, 09:53

Fiat Brava wydaje sie być tutaj bardzo dobrym pomysłem,ponieważ spełnia wszystkie Twoje wymagania,począwszy od budżetu po przez wyposażenie,do tego masz tańsze części i ekonomikę dzięki instalacji LPG. To bardzo dobra opcja.
Laserwash
Początkujący
 
Posty: 162
Auto: M3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...