Daewoo L4X: koncepcyjna luksusowa limuzyna dla Korei

Daewoo L4X: koncepcyjna luksusowa limuzyna dla Korei

21 Lut 2008, 12:14

Image
Image
Image

Podczas targów samochodowych w Seulu rodzimy producent Daewoo przedstawił koncept luksusowej limuzyny, która w zasadzie jest zmodyfikowanym Holdenem . Mnie się podoba , a co wy sądzicie o tym aucie :?:
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

Re: Daewoo L4X: koncepcyjna luksusowa limuzyna dla Korei

21 Lut 2008, 21:00

Pewnie przejedzie kilometr i się rozleci jak komórki LG po tygodniu użytkowania.Beznadzieja,choć środek niczego sobie.
"Uważam,że Ferrari to miniaturowa wersja Boga"
stolarz1
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skoczów

01 Sty 2012, 16:13

Jestem właścicielem komórki LG KU990. Jest dotykowa i niezniszczalna, mogę Cię zapewnić, że od czasu cegłofonów nie miałem bardziej wytrzymałego telefonu, żaden Ajfonik, Nokja czy Samsunk obecnie produkowane nie są tak wytrzymałe, chyba, że te unikalne, "pancerne" modele ;)

A co do Daewoo, dość ładne, przede wszystkim - proste, i to mi się podoba. Ale osobiście spodziewałbym się jakości na poziomie Opla Vectry C, poza tym, jak dla mnie to dość podobne auta.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Prawo jazdy od: 09 06 2013
Auto: brak

05 Sty 2012, 12:25

e tam taki samochodzik.. :)
tak-bedzie-wygladala-promocja-przyszlosci-vt51889.htm
to dopiero fura :)
Luska
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 02 2008
Auto: KIA
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Nissan Micra ELLE elegancka, energiczna i kochająca miasto Nissan Micra ELLE elegancka, energiczna i kochająca miasto
    Najlepszy partner dla kobiety z miasta - Nissan Micra ELLE. Elegancka, asertywna, energiczna i kochająca miasto. Ten opis pasuje doskonale zarówno do Nissana Micry, jak i do czytelniczek najchętniej kupowanego czasopisma ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył