Daewoo tico nagle zgasł i nie odpala.

Daewoo tico nagle zgasł i nie odpala.

15 Lis 2010, 11:14

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu pewnej sprawy. Mam problem z moim tico. Niedawno na światłach stojąc samochód mi zgasł i do tej pory nie chce zapalić. Okazało się, że iskra jest na każdej świecy, paliwo silnik dostaje świece są trochę mokre. Co może być przyczyną? W ramach informacji sprawdziłem między innymi: aparat zapłonowy jest ok, zawory ustawiłem 0,15 , 0,20. Gaźnik rozebrałem i przeczyściłem i ustawiłem. Pompa paliwa daje paliwo dobrze. Przewód podciśnieniowy szczelny. Elektrozawór przy gaźniku działa od wolnych obrotów z resztą ten drugi obok też. Zawór PCV przeczyściłem. Przewody były zmieniane kopułka, palec rozdzielacza też oraz świece zapłonowe. Silnik w ogóle nie załapuje. Bardzo proszę o pomoc. Krzysiek.
krzychuss2009
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Daewoo tico nagle zgasł i nie odpala.

15 Lis 2010, 16:15

Sprawdz ustawienie rozrządu.Jeżeli będzie poprawnie to sprawdz ciśnienie na cylindrach,może to uszkodzenie mechaniczne.
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

35 lat legendy - Toyota Celica 35 lat legendy - Toyota Celica
    Toyota Celica zadebiutowała w latach 70. i od razu stała się benchmarkiem dla sportowych samochodów. Przez 35 lat na rynku pojawiło się 7 generacji modelu, które biły rekordy sprzedaży. Sportowa Toyota stała ...
    [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8 [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z nadwoziem coupe - silnik benzynowy i mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Prelude V 2,0 - 133KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI