Daihatsu Cuore - dodatkowe światła

Daihatsu Cuore - dodatkowe światła

25 Kwi 2010, 20:04

witam
mam pytanie jakie mozna dorobić swiatła do daihatsu cuore zeby w nocy lepsza była widoczność wiem ze właczyć dlugie ale chce dorobić jakieś jeszcze swiatła moze szerokokatne czy jeszcze inne ale nai wiem jak wyglada uzywanie tych swiateł w przepisach
prosze o propozycje jakie mozna dorobić swiatła i kiedy urzywać i czy mozna legalnie z tymi swiatłami jezdzić właczonymi w dzien czy w nocy
seba123456789-1
Aktywny

Miejscowość: bydgoszcz
0

Re: Daihatsu cuore

25 Kwi 2010, 22:04

Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...
    SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja
    Lotnisko Bagicz znajduje się ok. 7 km od centrum Kołobrzegu i ok. 4 km od Ustronia Morskiego. Położone jest przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd z Kołobrzegu ulicą Koszalińską). Pod samo lotnisko prowadzi również ścieżka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009