Dobry serwis Skody w Krakowie

Dobry serwis Skody w Krakowie

21 Mar 2012, 15:23

Witam, chciałbym znaleźć dobry serwis Skody w Krakowie, niedawno kupiłem swoje pierwsze auto, używane, i okazało się, że potrzebuje drobnej naprawy. Możecie mi polecić jakiś serwis ?
Roberto86
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Dobry serwis Skody w Krakowie

13 Kwi 2012, 10:51

Ja polecam Autoremo. Sam musiałem skorzystać pilnie z usług tego serwisu i mogę go z czystym sumieniem polecic. Bardzo miła i fachowa obsługa oraz szybkie wykonanie usługi. Zrobili tyle ile trzeba, nic więcej ponad koniecznie koszty :)
janusz9292
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Dobry serwis Skody w Krakowie

30 Sie 2017, 12:35

Też wcześniej jeździłem skodą i zawsze podjeżdżałem do auto serwisu wadowicka, teraz mam suzuki i też tam jeżdżę, bo zawsze trafnie i szybko diagnozują, naprawa zawsze na tip-top i niewygórowane ceny. Do tego robią przeglądy na linii diagnostycznej za darmo!
gregory889
Nowicjusz

Auto: suzuki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy? Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy?
    Zwłaszcza jesienią kierowca powinien zadbać o czystość szyb oraz świateł w swoim samochodzie. To czas, gdy deszcze i mgła mogą negatywnie wpływać na widoczność, a w dodatku przy kiepskiej pogodzie auto łatwiej ulega zabrudzeniu. ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio