Drift blog

Drift blog

11 Cze 2010, 02:56

Jeżeli komuś się bardzo nudzi w internecie i lubi czytać czyjeś wypociny to proszę bardzo adres mojego bloga, opisane jest co i jak zaczyna sie moja przygoda z driftingiem i innymi sportami motorowymi.
Póki co na razie planowanie i przemyślenia, można mnie opieprzać, można dawać rady, zapraszam. Notki będą pojawiały się codziennie, prawdopodobnie w godzinach nocnych.
Blog wyłącznie o motorsporcie, w 90% driftingu.
http://bizondrift.blog.pl/
Ostatnio edytowany przez Lenart2500, 12 Cze 2010, 11:44, edytowano w sumie 1 raz
Lenart2500
Nowicjusz

Miejscowość: Pleszew

Re: Drift blog

11 Cze 2010, 14:53

Blog zapowiada się ciekawie. Będę go śledził. Sam po obejrzeniu FnF Tokyo Drift chciałem zostać drifterem w przyszłości, ale mi przeszło :P
Sor
Początkujący

Miejscowość: Chełm

Re: Drift blog

11 Cze 2010, 16:47

Hehe chyba każdy kto oglądal kiedyś F&F miał na myśli a kiedyś bede drifterem ale teraz to chyba tylko nie liczni tak myślą :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

GM Manufacturing Poland - 15 lat produkcji Opla w Gliwicach GM Manufacturing Poland - 15 lat produkcji Opla w Gliwicach
    31 sierpnia upłynęło piętnaście lat od dnia, w którym w z linii produkcyjnej zakładu GM Manufacturing Poland w Gliwicach (wtedy Opel Polska) zjechał pierwszy samochód: biała Astra Classic. Przez kolejne lata ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Hirsch Saab 9-5 Performance
      Hyundai i30, wersja 3-drzwiowa
      VERVA Street Racing 2010