Duży sedan do 10tys

18 Paź 2009, 22:05

Witam,
w niedalekiej przyszłości mam w planach zmianę samochodu. Interesują mnie samochody duże. Ideałem jest opel vectra (02-08) jednak on kosztuje ponad 30tys z tego co sie orientuje albo nawet drożej. Samochód musi mieć elektryczne lusterka i szyby, być dynamiczny (130 KM to minimum) i co myślę będzie największym problemem, musi to być diesel do ... 10 tys. Ewentualnie 13-14 tys bo w końcu od czego ma sie rodzinke (-;
Zainteresowała mnie Alfa Romeo 156. Wiele osób mówi że jej wadą są częste usterki. Czy tyczą się one głównie zawieszenia? Słyszałem że nawet części do tych samochodów tanieją. Co o tym sądzicie?
Ostatnio edytowany przez sharqu, 19 Paź 2009, 14:50, edytowano w sumie 1 raz
sharqu
 

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Lexus UX - hybrydowy crossover
    Jak podaje najważniejszy norweski dziennik biznesowy Dagens Næringsliv cytując szefa Lexus Norway, seryjna wersja nowego subkompaktowego crossovera Lexus UX zadebiutuje już wkrótce na salonie samochodowym w Genewie. ...