Ekonomiczny van do 7 000.-

Ekonomiczny van do 7 000.-

30 Gru 2012, 19:10

Jak w temacie, tym razem poszukuję vana do 7 000.-. Rozglądałem się po allezłomie i tam jest sporo ogłoszeń ze scenicami, i innymi francuzami, mnie zaciekawił ford galaxy 1.9tdi spalanie przyzwoite, eksploatacja także, czyżby ideał? a może sharan? najlepiej diesel, lpg odpada z racji rzadko spotykanych stacji z tym paliwem.
hektor
Początkujący

Auto: Poszukuję <help>

Re: Ekonomiczny van do 7 000.-

30 Gru 2012, 20:40

To gdzie Ty mieszkasz że lpg rzadko spotykasz :shock: u mnie na każdej stacji jest.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005