Fabia 1 - nie działają światła cofania.

Fabia 1 - nie działają światła cofania.

24 Lis 2014, 11:45

Siema. Ostatnim czasem, miałem trochę problemów z elektryką w mojej Fabii. Tzn, rozładowany akumulator, musiałem podładować, a po krótkim czasie padła żarówka lewego reflektora z przodu. Jednak jakby tego było mało, zauważyłem ostatnio w nocy, że światła cofania mi nie działają, oba naraz. Żarówki są chyba ok. Bezpeicznik jest ok.

I do tego podepne drugi problem. Mianowicie nie działa mi otwieranie klapy bagażnika. Tzn, mogę go otworzyć wyłącznie od środka, tą rączka przy siedzeniu kierowcy. Od tyłu nie działa. Nie wiem czy nawalił sam rygiel czy raczej ten przycisk. Bezpiecznik był przepalony. Wymieniłem, ale dalej to samo.
PavvelRM
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Fabia 1 - nie działają światła cofania.

28 Lis 2014, 16:24

Sprawdź multimetrem jakie masz ładowanie. Może Ci regulator napięcia siadł i wszystko pali?
kacperinjo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 01 1993
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1,2 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka
    Rodzina modeli T5 marki Volkswagen Samochody Użytkowe obejmuje wiele zróżnicowanych wersji wyposażonych w mocne i jednocześnie oszczędne silniki wysokoprężne z systemem wtrysku Common Rail. Dostępny jako opcja pakiet ...
    Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie
    Berlinette A110 zaprezentował Jean Rédélé na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku. Samochód wzorowany na modelu Alpine A108 zyskał na stylu i stał się bardziej rasowy za sprawą bardziej płaskiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009