Ferrari Enzo REPLIKA

01 Maj 2009, 22:49

Witam!
Mam pytanie spotkałem ostatnio na rózych stronach repliki ferrari enzo i mam pytanie ile kosztuje takie w całości z silnikiem?
słyszałem ze do nich wsadzają silniki od toyoty mr2 a patrzyłem ze one mają po 150KM czy to czuć w takim wozie? z góry dzieki za odpowiedzi!
kolcik11
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: wrocław

02 Maj 2009, 08:44

BOJAR-TUNING.PL -tutaj robia Ferrari repliki w Polsce
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -Ferrari replika ale nie Enzo
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Lut 2012, 14:52

Widziałem we Włoszech Fiata Coupe wystylizowanego na Ferrari,żadna laska w życiu się nie połapie,że to Fiat!:)
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

24 Mar 2013, 22:41

ale co to za szpan jezdzic fiatem zrobionym na ferarke? wiocha w zagranicznym wydaniu
dominv
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: toyota

24 Mar 2013, 22:50

sztuka dla sztuki :) czysta zabawa
franek1991
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: wolkswagen Passat b3

25 Mar 2013, 23:42

"Zawiń gófno w papierek będzie cukierek."
Co takie "coś" ma wspólnego z autem nie mówiąc juz o Fererce. Naprawdę trzeba być miłośnikiem szpanu żeby decydować się na takie rozwiązanie. Nie musi jechać, w sumie to tak właściwie nic nie musi ważne żeby wszyscy się patrzyli, masakra. Jazda takim gówn.m nawet nie jest .................... :no:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce
    Toyota GT86, sportowe coupe z Japonii, jest świetną bazą do budowy wyczynowych aut na rajdy i wyścigi. Sportowe ramię Toyoty w Europie, Toyota Motorsport GmbH, opracowało na jej podstawie profesjonalne wersje wyścigowe i ...