Gaz w Ferrari Enzo

Gaz w Ferrari Enzo

14 Sie 2009, 21:58

Jakie najdziwniejsze/najbardziej egzotyczne samochody(głównie sportowe) widzieliscie w zyciu?
Posty poparte fotka poprosze :wink: A nie ze "Veyrona widzialem na stacji LPG" :roll: Bedzie fota uwierze :cool:
JerzyB333
Stały forumowicz

Miejscowość: ZZZZ

15 Sie 2009, 12:45

Ja jeszcze Ferrari zagazowanego nie widziałem ale czytałem,że są już zagazowywane ale przez instalatorów najwyższej próby!Czy to śmieszne?Czy to profanacja auta?!Ja tak nie sądzę 1.80 a 4.70 to jest różnica.Tylko gdzie montują butlę gazową to nie wiem może na dachu :lol:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

15 Sie 2009, 16:49

W wypadku polaczenia Ferrari-gaz śmieszne to mało powiedziane :mrgreen:
Ale faktycznie: na anglojezycznym forum był koles z Holandii ktory chwail sie tego typu przerobka(model 355 bodajze- nie pamietam :grin: )
JerzyB333
Stały forumowicz

Miejscowość: ZZZZ
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...
    Hyundai skutecznie broni swojej pozycji w Europie Hyundai skutecznie broni swojej pozycji w Europie
    Najnowsze dane Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEA, dotyczące wolumenu rejestracji nowych samochodów pokazują, że udział w rynku europejskim firmy Hyundai w pierwszym kwartale 2013 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50