Fiat 500

01 Cze 2008, 10:46

Podoba Wam sie to autko?Powiem szczerze mi coraz bardziej.Czytałem pare testów i coraz bardziej skłaniam się do tego aby umówić się na jazde próbną tym samochodem.Do tego ostatnio jechałem przez Tychy,co krok spotyka się lawety wyładowane "500".
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

01 Cze 2008, 10:58

Wszystko pięknie ładnie, auto godne uwagi, kultowe, mające charakter i bardzo charakterystyczne, jednak nie ma co ukrywać...cena robi swoje...
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

01 Cze 2008, 22:20

ten samochód kupuje sie bez wcześniejszych testów, ten samochód zrobił takie wrażenie na większości użytkowników dróg ze kupowali na długo przed wprowadzeniem do salonów. To jest idealny samochód do miasta, mały zwinny i na zakupy w sam raz ;) ja sie porostu zakochałem w tym aucie, i jak będzie okazja to kupie aby stał przy "potężnych maszynach" (marzenia 8) )
Fiata 500 poprostu trzeba mieć bo to może jest odpowiedz na coraz wyższe cenny paliwa ...
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika
 
Posty: 609
Miejscowość: Rembrige

30 Sty 2015, 12:57

Planuję zakup fiata 500, ale chcę nadać mu trochę włoskiego charakteru. Widziałem na mieście sporo fiacików ze sportową grafiką, ale nie mogę znaleźć nic sensownego w necie.
Ma ktoś może jakieś namiary na coś w rozsądnej cenie? W salonie fiata wole nie pytać, bo pewnie będą mega drogie.
kaktuspol
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Fiat 500
Paliwo: Benzyna

17 Lut 2015, 00:20

Szukaj u dealerów - tzn. auta które zostały zostawione w rozliczeniu lub odkupione przez dealerów od klientów (lub pozostawione w komis). Taki samochód będzie miał znaną historię i pewność pochodzenia, a cena niekoniecznie musi być wyższa od rynkowej.
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

10 Mar 2015, 15:08

Zakup po prostu wersję w kolorze dynamicznym czerwonym lub czarnym i zamów jego oklejenie jakąś szachownicą czy coś ;) Nie szukaj konkretnych modeli sportowych, bo zanim kupisz samochód to minie sporo czasu.
joponek
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 04 05 2007
Auto: Fiat Grande Punto
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

20 Lip 2016, 10:41

O siebie mogę dodać, że mam Fiata 500 i jest bardzo zadowolona. Ładne, stylowe i niezawodne autko :)
kamaMa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 15 09 1982
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiat 500
Silnik: 1.0 TwinAir Turbo
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

10 Lis 2016, 13:31

Ja tez mam Fiata 500, przepiekne wg mnie idealnie pasujace do kobiety auto. Mialalm poczatkowo z nim problemy techniczne (kupilam uzywane) ale pojechalam do automobiletorino we Włoclawku naprawil problem i teraz smigam smialo :D
ankaa111
Nowicjusz
 
Posty: 19
Auto: Opel Corsa

02 Kwi 2019, 13:53

Ja też mam Fiata 500 1,2 rocznik 2012, i nie wiem czy mogę go polecić. Jeżdżę dosyć sporo, ale niedynamicznie (tym autem inaczej się nie da..) i ilość usterek mnie po prostu wykańcza. Auto co miesiąc w naprawie. Poszły juz przednie i tylne amortyzatory, półosie, parownik, klakson, blue and me (rzadko używane, nowe 1500zł). Auto pali jak smok!!! Gazu również pali sporo. Koleżanka ma hondę civic z 2x mocniejszym silnikiem, i pali mniej gazu niż mój samochód. Dodam że jest regularnie serwisowany, wymiana oleju co 10k km. Myślę że największe oszustwo sprzedających to takie że to auto mało pali (nie ma NAJMNIEJSZEJ różnicy w spalaniu paliwa w porównaniu z o niebo większymi autami np ford bmax - również moja własność. Plus jest wiele małych aut np marki VW gdzie zawieszenie wytrzymuje po 15lat bez żadnych napraw przy cotygodniowych wyjazdach na działeczkę polną drogą... Z fiatów 500 to chyba lepiej mieć nowy z salonu z 5letnią gwarancją, albo używany z Polski z minimalnym przebiegiem. Ale fiata najlepiej nie mieć. Sąsiadka 16lat miała Yarisa i oprócz eksplokatacji (oleje filtry itp) nie musiała naprawiać praktycznie NIC.
drkasia
Nowicjusz
 
Posty: 3