Fiat panda skradziony kluczyk

10 Sie 2019, 20:43

Dzień dobry, szukam pomocy od dłuższego czasu na forach i nigdzie nic nie widzę. Problem polega na tym, że syn zabrał mi kluczyk i pomimo próśb, starań, kar nie chce oddać. Boję się, że któregoś dnia będzie chciał wsiąść za kółko i rozbije auto lub siebie. Znajoma mi podpowiedziała, że można jakąś blokadę założyć, bo jej bratowa miała podobny problem, ale nie wiem, ile to kosztuje i z czym się wiąże. Nawet nie mam pomysłu, pod jaką nazwą szukać tego zabezpieczenia. Proszę o pomoc
Katarzynak12
Obserwowany
 
Posty: 1

10 Sie 2019, 20:55

Nowy kluczyk+ kodowanie to ok 600zł. Żona 3-4 lata temu gdzieś zapodziała i dorabiała we Fiacie nowy.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3677
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi powraca do Big Game
    Audi kontynuuje swą kilkunastoletnią obecność na najważniejszej nocy w rozgrywkach futbolu amerykańskiego, czyli na Big Game. Przedstawi podczas niej 60-sekundową reklamę pt. „Let It Go” z udziałem aktorki Maisie ...
    Systemowe rozwiązania przyszłości Webasto
    Niemiecka firma Webasto, znana Polakom przede wszystkim z produkcji urządzeń ogrzewania postojowego, montowanych w samochodach osobowych i ciężarówkach, działa również w wielu innych dziedzinach motoryzacji. ...