Fiat Uno rocznik 2000 z "automatem"

15 Maj 2021, 17:20

Szanowni Państwo

Zwracam się z ogromną prośbą o radę ponieważ jestem w posiadaniu Fiata Uno z 2000 roku przebieg 60 tys. w wersji dla osoby niepełnosprawnej tzn. Gazem operuje się albo standardowo albo wajcha przy ręce a jeśli chodzi o zmianę biegów można klasyczne bądź przełączyć na "automat" tzn. Po położeniu ręki na skrzynie biegów automatycznie wciska się sprzęgło i można zmienić bieg. Stwierdziłam że to może być grata dla niektórych pasjonatów dlatego trzymałam to auto dziś niestety nie stać mnie już go ubezpieczać i stanęłam przed wyborem by go sprzedać za 2 tys złotych młodemu kierowcy. Moje pytanie brzmi czy powinnam go sprzedać czy poszukać kolekcjonera kto by się tym autem zajął czy to bez sensu bo takich aut jest pełno. Dziękuje za wszelką pomoc.
Shegoo
Obserwowany

15 Maj 2021, 20:50

Kolekcjonera do Uno? W dodatku przerobionego dla niepełnosprawnych? Cuda to tylko w Kanie Galilejskiej.
Masz okazję to sprzedawaj bo na kolekcjonera się nie doczekasz
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 90
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: e36, M3, C5 x7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uwaga! Od 1 czerwca 2021 ważne zmiany w przepisach.
    Od 1 czerwca 2021 roku wchodzą dość istotne zmiany w ustawie PoRD. Dotyczą nie tylko kierowców, ale też pieszych. Co się zmiania? Na początek najbardziej kontrowersyjny i pokręcony przepis : 1. pieszy znajdujący się ...
    Toyota Century 1967 rok
    Pierwsza Toyota Century miała za zadanie zdobyć japoński rynek aut luksusowych. Auto powstało w setną rocznicę urodzin Sakichi Toyody, założyciela Toyota Industries, i temu zawdzięcza swoją nazwę. Samochód jest flagowym ...

•