Focus za 10 tys. co o tym myslicie?

08 Mar 2010, 22:14

krikus napisał(a):Ja za dychę to kupiłem igłę (wersja 1.4) Powiedzenie mówi; "kto szuka ten znajdzie" w moim przypadku się sprawdził :smile:
Ale oczywiście zgadzam sie z powyższym że ciężko będzie znaleźć w tej cenie coś dobrego.


kiedyś pisałeś że dałeś 12tys,to wkoncu jak to jest.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Mar 2010, 09:53

Za te pieniadze nie sadze zeby to jeszcze moglo dlugo pojezdzic, nie ryzykowalbym raczej
kosmaty
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: katowice

09 Mar 2010, 11:55

barol91 napisał(a):
krikus napisał(a):Ja za dychę to kupiłem igłę (wersja 1.4) Powiedzenie mówi; "kto szuka ten znajdzie" w moim przypadku się sprawdził :smile:
Ale oczywiście zgadzam sie z powyższym że ciężko będzie znaleźć w tej cenie coś dobrego.


kiedyś pisałeś że dałeś 12tys,to wkoncu jak to jest.


Tak, 12 tys z dodatkowym kompletem alufelg i opon. Bez był ceniony na 10 tys.

[ Dodano: Wto Mar 09, 2010 12:00 ]
kosmaty napisał(a):Za te pieniadze nie sadze zeby to jeszcze moglo dlugo pojezdzic, nie ryzykowalbym raczej
No wiesz, jeśli nie masz zielonego pojęcia o autach to sie z Tobą zgodzę. Ja mając nieco pojęcia pozwoliłem sobie "zaryzykować" i kupiłem egzemplarz w bdb stanie. Trzeba umieć poszukać, nigdy nie należy sie napalać na "bezwypadkowe igiełki prosto z niemiec" Wszystko też zależy jak sprzedającemu patrzy z oczu :smile:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    NISSAN NV200 LONDON TAXI
    Nissan przedstawił śmiałą, przyszłościową wizję londyńskiej taksówki - model NV200 London Taxi - skierowaną do 300 tysięcy codziennych użytkowników tego środka transportu. NV200 London Taxi emituje zdecydowaniem ...