Ford focus kombi TDI ? i cena nie za mała ?

11 Lut 2010, 18:24

Witajcie jak wiecie szukamy samochodu opla lub fokusa i szukając fokusa kierowaliśmy się tym by był to 1,8 TDDI ale obecnie trafia nam się TDI i niewiemy czy to też dobry silnik prosze o poradę

a w ogóle co sądzie ford focus kombi za 14,900 to rozsądna cena to nie za mało nie kupie jakiegoś zgrata ?
Ostatnio edytowany przez jasko196, 14 Lut 2010, 22:10, edytowano w sumie 1 raz
jasko196
Początkujący
 
Posty: 63
Miejscowość: bielsko

11 Lut 2010, 22:43

Rok temu miałem możliwość kupna Foki 10 letniej w silniku 1.8 TDDI po wymianie turbiny za 15900 zł. Jest to zatem możliwe, abyś dostał takiego Focusa.

A co to za silnik TDI w Fordzie?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

11 Lut 2010, 23:11

Ford Focus kombi za 14900 to mi nic nie mówi... Jaki rocznik, wyposażenie? Podaj link do ogłoszenia. Silniki diesla są tylko 2: TDDi i TDCi. Jak ktoś pisze TDI to się zwyczajnie nie zna.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

12 Lut 2010, 09:40

Kubuch napisał(a):Ford Focus kombi za 14900 to mi nic nie mówi... Jaki rocznik, wyposażenie? Podaj link do ogłoszenia. Silniki diesla są tylko 2: TDDi i TDCi. Jak ktoś pisze TDI to się zwyczajnie nie zna.


No właśnie też się zdziwiłam bo też myślałam że są 2 ale już kilka gości ma auta z silnikiem TDI oto link do ogłoszenia [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
jasko196
Początkujący
 
Posty: 63
Miejscowość: bielsko

12 Lut 2010, 11:24

W Polsce utarło się coś takiego, że każdy diesel to TDI. Ten Focus co zalinkowałaś to TDDI. Zdjęcia kiepskie. Jedyne co mogę powiedzieć to skręcony licznik i jakaś przygoda przodem (inna atrapa chłodnicy i zderzaka).
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

12 Lut 2010, 13:54

Kubuch dlaczego sądzisz że przygoda z przodem,oglądam własnie Focusy z 2001r na alle i większość wygląda tak jak ten.A co do tego Focusa cena wydaje sie być przystępna jak na ten model,ale pamiętaj że auto jest sprowadzone więc do ceny dojdzie jeszcze koszt rejestracji w Polsce 250zł.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...

12 Lut 2010, 14:56

Przeczytaj barol mój poprzedni post jeszcze raz. Atrapy chłodnicy i zderzaka muszą być takie same tzn. zderzak w paski to chłodnica też w paski, zderzak paster miodu i chłodnica plaster miodu a ten ma zderzak w paski a chłodnica plaster miodu.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

12 Lut 2010, 15:09

zgadzam się z Kubuchem w 1000% :mrgreen:
na pewno ma coś nie tak poszukaj coś z polski z oryginalnym przebiegiem :razz:
janow4
Początkujący
 
Posty: 120
Miejscowość: mława

12 Lut 2010, 15:24

Ja tam niewiem,więc wychodzi że na alle jest w brud bitych Focusów z przodu.
Tutaj dwa dość dobrze prezentujące sie Focusy:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Lut 2010, 15:32

mój mąż właśnie oglądać pojechał ten [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

i ten [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

zobaczymy

jak dzwoniłam do gościa z tego pierwszego linku to mówił że ma przebieg udokumentowany i troszkę nadkola zaczynają z tyłu gnić i drzwi były konserwowane ale jest to prywaciaż i na codzień jeżdzi tym autkiem

a ten drugi to zaś komis i auto w komisie już 2 miesiące stoi ale gościu zaś mówi że idealne także niewiem zobaczymy
jasko196
Początkujący
 
Posty: 63
Miejscowość: bielsko

12 Lut 2010, 16:19

barol91 napisał(a):Tutaj dwa dość dobrze prezentujące sie Focusy

Proszę Cię... Jak one się dobrze prezentują to ja nie chcę widzieć tych co się prezentują źle...

jasko196 napisał(a):jak dzwoniłam do gościa z tego pierwszego linku to mówił że ma przebieg udokumentowany


Przebieg udokumentowany ma tylko tą dokumentację można sobie schować w... Pomnóż ten jego przebie x 2 i będziesz wpobliżu realnego (patrz kierownica) ;) Drzwi pasażera po stronie kierowcy mają inny odcień. Wogóle auto prezentuje się fatalnie na foto.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

12 Lut 2010, 18:29

W dzisiejszych czasach można łatwo podrobić nawet książke serwisową więc przebiegu nigdy nie będziemy pewni na 100%.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Lut 2010, 18:56

mąż jednak nie kupił tego samochodu z pierwszego linku ale gościu od razu po naszym odjeździe go zdjął z ogłoszeń dziwne :) a autko z tego 2 linku to jutro dopiero obejżymy bo dziś było zamknięte :)
jasko196
Początkujący
 
Posty: 63
Miejscowość: bielsko

13 Lut 2010, 10:37

Może termin ogłoszenia sie skonczył,może znalazł sie kupiec :lol: a może poprostu już nie chce sprzedać :lol:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012