Gdzie sprzedać samochód

08 Lut 2009, 21:55

witam:
mam do sprzedania vento z 94 r. gdzie najlepiej ogłosić go żeby sprzedać. wystawiałem długo w annonsach ale przez pare miesięcy nikt się nie zgłaszał. czy alegro jest lepszą forma sprzedazy?
can23
perła
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lublin

08 Lut 2009, 22:08

Najlepszą, bo do niej dostęp ma każdy z internetem.
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 831
Miejscowość: Świętochłowice

09 Lut 2009, 11:48

Najlepiej ogłosić tu i tu. Swoją drogą to zastanów się co w twoim ogłoszeniu może być nie tak skoro przez pare miesięcy nie miałeś zainteresowania. Może cena jednak za wysoka albo lepiej opisz samochód. Z własnego doświadczenia powiem ci że już kilka aut sprzedałem właśnie przez anonse, pomimo że wystawiałem również ogłoszenia na allegro, szczególnie jeżeli to starszy samochód.
pirlo333
Początkujący
 
Posty: 128

09 Lut 2009, 21:47

rocznik 94, chciałem za niego 9500 do uzgodnienia, auto jest w bardzo dobrym stanie i tak te samochody mniej wiecej kosztowały
can23
perła
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lublin

10 Lut 2009, 11:03

oferta/allegro/gumtree/świstak/forum VW w necie
NFSU9
Aktywny
 
Posty: 335
Miejscowość: WWA
Auto: 350z
Silnik: 3.5v6 300km

11 Lut 2009, 21:10

No ja bym polecał otomoto prawie to samo co allegro bo ogłoszenia są umieszczane również w serwisie jest wygoda bo można zapłacić sms-em i jest o połowę taniej niż na allegro.
Allegro.pl>minimum 15zł (za samo wystawienie w kategorii "samochody" płacisz 15zł, a gdzie prowizja od ceny, opłata za zdjęcia itd. itp.
OtoMoto>minimum 7zł, SMS - 10,98zł nie zależny od jakości ogłoszenia, czyli od wstawionych zdjęć itd.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Mimo wszystko ludzie zaglądają najczęściej do serwisów internetowych. A najbardziej na allegro.pl :) Ja sam dwa autka sprzedałem na allegro :)
Jeśli tutaj nie sprzedasz to może obniż cenę.
Daj również ogłoszenie do gazety.
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...
    Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...

11 Lut 2009, 21:34

haha 9500 za vento 94r.
jaki silnik masz tam chociaz?
ja probowałem golfa 1.8 ojca 96/97r. w bdb stanie sprzedac za 8k
przez 3 miesiace były moze ze 4 tel. z czego jedni klienci przyjechali, ale nie dogadalismy sie co do ceny i zawrocili do domu :lol:
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

12 Lut 2009, 12:23

Daj ogłoszenie w gazecie lokalnej.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

12 Lut 2009, 16:32

Hm...no 9,5k nie weźmiesz raczej...spuść trochę z ceny do powiedzmy 8k na pewno znajdzie się ktoś...mój sąsiad wystawił Golfa 2.0 96r. za 10k i poszedł na drugi dzień :shock: już w ten sam dzień miał trzy telefony :)
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków

12 Lut 2009, 18:03

silnik 19.td wymienione klocki i tarcze, nowy akumulator, linka od sprzęgła, silnik po kapitalnym remoncie, jedyne co trzeba to wymienić uszczelke pod pokrywą od klawiatury, auto jest zadbane.
can23
perła
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lublin

12 Lut 2009, 19:11

Yyy...już to samo że po remoncie to już za to 9k powinno pójść :? i do tego jeszcze diesel a diesle każdy chyba wie że są droższe od benzyniaków...moim zdaniem na otomoto.pl powinien pójść spokojnie nawet za 10k :D

Widziałem Vento 1.9D `92r. za 9k więc co za 1.9TD ma nie wziąć 9k ?
Spróbuj na OtoMoto.pl
Potem podaj link na forum i powiemy Ci jak i co. I co masz ewentualnie poprawić.
I nie pomyl kategorii i innych pierdół.

I jeszcze jaki to jest przebieg ?

Pytam dlatego bo mój kolega miał F Mondeo i miał przejechane 280 tys. a silnik był po kapitalnym remoncie silnika i sprzedał furę za grosze :? :? :?
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków

12 Lut 2009, 19:46

BRIAN842 nie rob koledze nadzieji
7-8k to jest realna cena za to auto
remont silnika był?? to ile to auto juz przejechało?
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

12 Lut 2009, 20:49

No ale kolego tam była kapitalka robiona :)

Ale tak jak wspominałem auto z dużym przebiegiem nawet jak jest po remoncie to i tak pójdzie za grosze. No niech spróbuje za 9k. Ja bym tak wystawił a dopiero potem np. za 8,5k - 8k - 7,5k itd. :)
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 596
Miejscowość: Kraków

12 Lut 2009, 21:01

remont nie był spowodowany przebiegiem, tylko tym, że jak koleś mi wymieniał rozrząd to nie wymienił śruby na wale i ją urwało i rozleciao sie wszystko, w środku wszystko jest nowe. po tym reoncie przejechałem może ze 20 tyś.
can23
perła
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lublin

12 Lut 2009, 21:46

w sumie to na liczniku on ma przejechane ze 140.000 ale panowie każdy wie, że auto z tego roku to raczej nie możliwe zeby tyle miało przejechane. a i jeszcze jedno bo jak go ogłaszałem to nie pisałem, że on jest po kapitalnym remoncie, nie wiem jak ludzie na takie coś reagują.
can23
perła
Nowicjusz
 
Posty: 28
Miejscowość: Lublin