Głosniki + Radio Seicento

Głosniki + Radio Seicento

18 Lip 2010, 21:57

Witam chciałbym zakupić jakieś głośniki do seicento oraz radio .
Kwota jaka chce na to przeznaczyć to około 400zl
I własnie tu się nasuwa moje pytanie co kupic . Myślę nad radiem z mp3 do 200 zł i dwóch głośnikach na tył (na półke , w podszybiu cos jest na razie ale wymienię to tez ale dopiero za miesiąc ;p tam bym włożył jakieś głośniki do 120zl )
Zależy mi na w miarę dobrym basie bo wiem ze za ta kwotę nic super nie kupie , ale lepsze to niż nic w tej chwili .
Proszę o jakieś w miarę inteligentne odp z gory THX

Kilka moich propozycji napiszcie co o nich sadzicie :

Głośniki tyl :
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Głośniki przód:
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Radio:
Dzonias
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsko-Biała

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...

•  
    • DSC 0083
      Volkswagen Passat, prezentacja
      i-ELOOP, Mazda6, 2012
      Trial Lędziny 2014 czerwiec