Godny następca poldona do 6-7 tys.

01 Maj 2014, 17:51

Elo :))))))
Zarejestrowałem się na tym forum z nadzieją, że pomożecie mi w podjęciu decyzji co za samochód kupić.
Dwa lata jezdziłem polonezem, moim rówieśnikiem z 1988r. niestety był tak skorodowany, że jazda nim stała się niebezpieczna i poszedł na złom.
Na nowe auto mam ok 6-7 tys polskich zlotych. Na poczatku chcialem znowu jakiegos poldka ale stwierdzilem ze jednak przyda sie jakas odmiana.
Samochod ma miec naped na tylne kola, silnik 1.5- 2.0 nie chce wiekszego bo oc mnie zje a nie mam znizek.
Zalezy mi by nowy pojazd nie mial zadnych przerobke i byl najblizszy fabrycznemu wygladowi.
Od tygodnia siedze w googlach i szukam i szukam, w glowie jeden wielki metlik.
Zastanawiam sie nad:
Mercedes w201 ewentualnie w124
BMW e30 ewentualnie e34 . Nie chce e36 bo mi sie nie podoba
Ford sierra
Duży fiat
Jakies stare volvo?

Co z tych samochodow byscie polecami?
Prosze o konkretne linki z wojewodztwa wielkopolskiego.
Na razie zastanawiam sie nad ktoryms z tych:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
pozdro.
bartekbyq1
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 03 03 2006
Auto: brak

01 Maj 2014, 21:31

Zapomnij o mercedesie w gazie.
BMW e34 jest bardzo wygodnym autem. Silnik 2.0 150 KM jest bez vanosa i to jego zaleta. Silnik nie sprawiający problemów.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 643
Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

02 Maj 2014, 09:09

Ta Sierka wygląda całkiem przyzwoicie, zostanie Ci jeszcze trochę kasy na dopieszczenie:

[link do oferty na Olx wygasł]
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

02 Maj 2014, 09:40

łysy30 przy tej czerwonej trochę roboty będzie..
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

02 Maj 2014, 09:54

Napisz do użytkownika kirin88 on ma chyba na sprzedaż swoje E30 a jest z Leszna.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Maj 2014, 09:57

To jest ta e30 kirina
[link do Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Diesle to ślepa uliczka motoryzacji w Europie
    Samochody z silnikami wysokoprężnymi nie są sposobem na skuteczną redukcję emisji spalin i gazów cieplarnianych. Z nowego raportu konsultingowej organizacji non-profit Transport & Environment (T&E) z siedzibą ...

02 Maj 2014, 15:10

kon146 napisał(a):To jest ta e30 kirina
[link do Otomoto wygasł] ... 56689.html

Moja e30 :D:D:D
Prawdopodobnie dziś jeszcze się sprzeda, jak byś był zainteresowany to wieczorem dam znać czy oferta nadal aktualna. Samochód może nie idealny ale wart swojej ceny. Mechanicznie wszystko ok, blacharsko do delikatnych poprawek, lakierniczo również. Nie mniej jednak nic się nie pali, można wsiadać, jechać i niczym się nie przejmować przez długi, długi czas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie jest to jakiś ulep składany z 4 wraków tylko solidna podstawa by za naprawdę niewielką kwotę doprowadzić go do ideału.
Kupiony we wrześniu jak sprzedałem moją perełkę i do dziś dzielnie mi służył. Ale szykuje się ambitniejszy projekt i e30 niestety idzie na sprzedaż :mrgreen:
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

02 Maj 2014, 16:05

kirin88 napisał(a):Moja e30 :D:D:D
Prawdopodobnie dziś jeszcze się sprzeda, jak byś był zainteresowany to wieczorem dam znać czy oferta nadal aktualna. Samochód może nie idealny ale wart swojej ceny. Mechanicznie wszystko ok, blacharsko do delikatnych poprawek, lakierniczo również. Nie mniej jednak nic się nie pali, można wsiadać, jechać i niczym się nie przejmować przez długi, długi czas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie jest to jakiś ulep składany z 4 wraków tylko solidna podstawa by za naprawdę niewielką kwotę doprowadzić go do ideału.
Kupiony we wrześniu jak sprzedałem moją perełkę i do dziś dzielnie mi służył. Ale szykuje się ambitniejszy projekt i e30 niestety idzie na sprzedaż :mrgreen:

Widać że dbałeś o nią jest w dość fajnym stanie. Kolego jak chcesz to bierz tą e30 kirina88.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

02 Maj 2014, 20:39

e30 sprzedała się przed chwilą. Jak byś był zainteresowany fajna e30 to w przyszlym tyg wystawie moją drugą laleczkę. e30 wąska lampa 1.8 ale to już rarytas dosłownie grama rdzy... i udokumentowany do samego konca ksiazka serwisowa przebieg 177tys.km. Do zrobienia maglownica bo cieknie i nie działa obrotomierz ale obrotomierz postaram się ogarnac.
Na stalowkach bede wolal 10 tys. zl do neg. Mozliwosc zakupu na felgach melber fajne 15 et 13, polerowany rant za dodatkowe 1000zl.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995