Golf 3 Chcę kupić co poradzice?

24 Sty 2007, 12:42

Zastanawiam sie powaznie nad zakupem VW GOlf 3, w dieslu rocznik 96 , cena 6000 + opłaty wydaje mi sie bardzo atrakcyjna

tutaj jego dane

Volkswagen Golf 19tdi


Cena: PLN 6 000 / EUR 1 553 + opłaty

Typ: Hatchback

Informacje:
Rok produkcji: 1996, 162 000 km, 90 KM (66 kW), Pojemność skokowa: 1900 cm3, olej napędowy, granatowy-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:
ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, autoalarm, wspomaganie kierownicy, welurowa tapicerka

Dodatkowe informacje:
pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, bezwypadkowy

Auto stoi w Poznaniu, jest do oplat, Ale nie ma tablic rejestracyjnych , w jaki sposób moge je wziazc z soba do ....Sosnowca ??

czy musze lawetą??
klocekdg
Nowicjusz
 
Posty: 5

24 Sty 2007, 14:58

no raczej tak bo jezeli nie ma tablic ani nie jest oplacony to jak nim pojedziesz to cie policja moze szczapic i zaplacisz mandat i byc moze moga ci zabrac samochod ale akurat tego nie jestem pewien wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie laweta
Suzuki Forever :D
Snagi
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 105
Miejscowość: Kalisz

24 Sty 2007, 20:01

Jakie dokumenty trzeba miec aby zarejstreowac auto i dokonac wszelkich opłat???? Wazne, i co po kolei trzeba zrobić ??
klocekdg
Nowicjusz
 
Posty: 5

26 Sty 2007, 19:01

Wedlug mnie nie ma co sie zastanawiac tylko brac ten samochodzik a co do przeiwiezienia, mozesz zaryzykowac i przełożyc tablice od jakiegos innego auta , ojciec raz to robil , ale to duze ryzyko.Najbezpieczniejsza jest laweta.
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

01 Lut 2007, 20:58

Jeżeli stan samochodu oceniasz na dobry zarówno ten zewnętrzny i wewnętrzny. Silnik diesla z turbiną to niesamowita sprawa w samochodzie tego typu. Volkswagen ta sama nazwa może powiedzieć o samochodzie wiele, a Golf 3 jest przez wielu ludzi oceniany jak najbardziej pozytywnie jeżeli bierze się pod uwagę właściwe użytkowanie samochodu i serwis.

Sam jestem w czasie poszukiwania jakiejś dobrej oferty Golfa.
saem
Nowicjusz
 
Posty: 1

03 Lut 2007, 09:34

weź tablice od kolegi,kogoś z drugim autem i jedź za nim na pożyczonych tablicach ... proste?jak najbardziej :) Pozdrawiam Mex
mex500
Początkujący
 
Posty: 52
Miejscowość: Małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...

03 Lut 2007, 15:16

Wychodzi na to, że namawiamy do złego :roll: ale tak sie robi z tymi tablicami. Moje autko od granicy niemieckiej wlasnie w ten sposób dotarło do mojego domku (wielkopolska). Uff udało sie. Mam nadzieje, ze i Tobie sie uda.
Pozdrawiam Monia
Monia
Nowicjusz
 
Posty: 21
Miejscowość: wielkopolska

07 Lut 2007, 18:00

Jednak zdecydowałem sie na co innego , a auto jest rowniez sprowadzone , ale na niemieckich tablicach dojazdowych.

Jakie dokumenty potrzebne są zeby go zarejstrować i do jakich urzedów udawac sie po kolei ??
klocekdg
Nowicjusz
 
Posty: 5