Golf 3 ringi problem z światłami pozycyjnymi

21 Sty 2019, 11:48

Witam,
kopiłem od kolegi który złomował golfa 3 przednie lampy "ringi"
podłączyłem jedna lampę zęby sprawdzić czy działają od golfa wychodzą 3 kable jeden z 3 blaszkami męski który podłączyłem jeden od świateł chyba długich taka kostka z 3 blaszkami której nie podłaczylem bo w swiatłach nie było takiego wejścia i jedna kwadratowa kosta męska którą podłączylem została jeszcze jedna kostka wychodząca od swiateł taka sama kwadratowa jak wychodziła od golfa ale żeńska i jej nie podłaczylem, i tu sie pojawia problem jak zapale swiatła mijania to swięcą jak odpale długie to tez swieca ale jak odpale pozycyjne to nie palą się, i teraz moje pytanie da sie to jakos naprawić czy tak ma byc?, nie bede mial przez to problemów z przeglądem? , w codziennym uzytkowaniu nie przeszkadza mi to bo i tak jeżdżę na mijania.

Z góry bardzo przepraszam za tak kiepski opis ale jestem zielony w tym
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 12:12

Sa to chińskie lampy i ciezko nam tu bedzie bez wglądu naocznego wskazać odpowiedz. Nie wiemy jak to podlaczyles bo kolory kabelkow nic nam nie mówią. Masz tam pozycyjne i ringi czy same ringi? Z twojego opisu wynika ze owe ringi sa podłączone pod napięcie świateł mijania a nie pozycyjnego.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16239
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

21 Sty 2019, 12:19

eh to w takim razie nwm , do głownej kostki mam podlaczony czarny i biały od kierunkowskazu niebieski długie swiatła raczej, i czerwony od mijania/pozycyjnych
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 12:20

mogę porobic zdjęcia ale nwm czy to pomoże wam
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 12:21

swiatła sa to sonar 3302s model
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 12:32

Nie pisz posta jeden po drugim, istnieje opcja edytuj :!:

Zweryfikuj gdzie sa podłączone kable od ringow.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16239
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan Micra 0,9 IG-T o mocy 90 KM
    Nissan Micra to samochód napędzany przez turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 0,9 litra i o mocy na poziomie 90 KM. Średnie spalanie w tym przypadku to około 4,8 l/100 km, natomiast z użyciem sytemu Start-Stop ...

21 Sty 2019, 12:34

okej sorry, a lewy klosz to juz wgl kierunkowskaz zamiast "migać" to swieci na stałę i ługie swiatło nie działa :D okej zaraz zobaczy , skonczy sie na tym ze je wyrzucę raczej
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 12:36

alan5453 napisał(a):a lewy klosz to juz wgl kierunkowskaz zamiast "migać" to swieci na stałę i ługie swiatło nie działa
w tym przypadku masz problem z masą prawdopodobnie
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16239
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

21 Sty 2019, 12:55

Dobra nwm poddaje sie z tego co widziałem jest to podłączone w ten sposób se kable plusowe od żarówek SA podłączone do kostki osobno a wszystkie masy od danych zarowek sa podlaczone do jednej blaszki w kostce

a kable od ringów sa podłączone chyba raczej do tej drugiej kostki której nie mam gdzie wpiąć
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8

21 Sty 2019, 13:15

alan5453 napisał(a): kable od ringów sa podłączone chyba raczej do tej drugiej kostki której nie mam gdzie wpiąć
jakby tak było to by w ogóle nie świeciły. Jeżeli nie masz pojęcia jak to podłączyć to daj komuś kto się na tym zna i zrobi Ci porządek w kablach.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16239
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

21 Sty 2019, 13:16

Dzieki za pomoc tak własnie zrobie elektryk samochodowy raczej da rade do zrobic
alan5453
Nowicjusz
 
Posty: 8