Golf, Polo, Civic, Almera czy Corsa? Pomóżcie

Golf, Polo, Civic, Almera czy Corsa? Pomóżcie

17 Cze 2008, 15:52

Witam, chciałbym kupić ekonomiczne autko do jazdy po mieście do powiedzmy 8tys. Wiem, że na tym forum było już wiele takich tematów, ale większość z nich już przeczytałem. I wybrałem takie opcje. Golf III, Polo III, Civic V, Almera N15 i Corsa B. Pomóżcie mi coś z tego wybrać, ew czekam na jakieś inne ciekawe propozycje.
dzialo77
Nowicjusz

Re: Golf, Polo, Civic, Almera czy Corsa? Pomóżcie

17 Cze 2008, 21:17

Skoro przejrzałeś te tematy to wiesz wiele (teoretycznie) o podanych samochodach. Proponuję takie działanie: jeśli masz duży dylemat jaki samochód wybrać szukaj każdego z tych aut, a gdy trafi się naprawdę zadbany, dobrze zachowany egzemplarz w niezłej cenie, to bierz. Do Twoich propozycji mogę jeszcze dorzucić astrę i punto
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

17 Cze 2008, 21:33

obstawiam w kolejności...
1) VW (Polo III, Golf III)
2) OPEL (Corsa B)
3) HONDA (Civic V)
4) NISSAN (Almera)
5) FIAT (podany przez Martoro)
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz

Miejscowość: RST

17 Cze 2008, 22:10

No o Punto też myślałem. Ale zrobię chyba tak jak napisał Martoro. Fredstw czytając to forum właśnie do Golfa sie trochę zniechęciłem. A jakoś najbardziej przekonałem do Civic i do Corsy. Teraz dostałem fajną ofertę kupna Polówki 1,4 rocznik 97 za 8tys, tak więc jutro jadę go obejrzeć.
dzialo77
Nowicjusz

18 Cze 2008, 20:49

dzialo77 to mi sie podoba, sam chce namowic kumpla zeby mi sprzedal swoja Polo'wke z '97 roku z 1.4 pod maska - samochod zaj****cie zadbany jak na ten rocznik i wyposazenie nie zle...
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz

Miejscowość: RST

18 Cze 2008, 22:05

Właściciel zażądał za nią jednak 8,5 tys a dla mnie te 8tys miało być takim totalnym maximum, więc sie jeszcze zastanawiam. Chociaż autko jest zadbane i ma wymienione wszystkie filtry i pasek rozrządu. Jednak i tak jakoś najbardziej przychylam sie do Hondy Civic i będę jednak chyba szukał tego samochodziku.
dzialo77
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny
    Po analizie wyników trzyletnich badań zadowolenia użytkowników modelu i-MiEV (2009) oraz za sprawą rozwoju technologii akumulatorów i elektrycznych układów napędowych, firma MMC rozważa obecnie ...
    Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...

• Re: Golf, Polo, Civic, Almera czy Corsa? Pomóżcie

19 Cze 2008, 12:17

Polo na pewno Cię nie zawiedzie. CIVIC gwarantuje lepsze osiągi ze względu na lepsze silniczki. Do 8 tysięcy CIVIC'a znajdziesz, ale nie wiadomo jaką będzie miał historię prawdę mówiąc. Te samochody lubią "młodzi" no a dalej to już pewnie wiesz co będzie :)
    GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
    Bryann
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
    Auto: Nie mam

• Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005